לוח שידורים

התוכניות החדשות בינואר בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. מלבד הסדרות, יעלו גם הסרטים להזמנה בתשלום של נוכלות בלי חשבון, ג’וקר ואד אסטרה.

פרטנר תעלה את הערוצים Food Plus ו-Travel Plus – השידורים כוללים תכנים מעולם הקולינריה והטיולים וכוללים הפקות מקור. החל מ-1.1, ערוץ Food+ באפיק 45 וערוץ Travel+ באפיק 46.

בדרך לגמר: נינג’ה ישראל ילדים – עונת נינג’ה ישראל ילדים מסתיימת עם שלושה ימי שידור מיוחדים של חצאי גמר שיובילו אל הגמר הגדול. חצי גמר ב-20.1, 22.1, 27.1, הגמר ב-29.1, בערוץ הילדים וב-VOD.

איך לשדוד בנק? – סדרת דוקו של ערוץ VICE המנסה להבין מה גורם לאנשים רגילים להפוך לשודדי בנקים. הסדרה עוקבת אחר 8 אמריקאים והמניעים שגרמו להם לשדוד את הבנק. החל מ-2 בינואר, בימי חמישי בשעה 22:50 בערוץ VICE.

image001 (1)
איך לשדוד בנק?

הכי יקר בעולם: עונה 3 – הראפר 2 צ’איינז חוזר בעונה נוספת בה הוא לוקח את הצופים למסע אחר מוצרי יוקרה בעולם. החל מ-27 בינואר, בימי שני בשעה 22:50, בערוץ VICE.

אדמה מרה – סדרה תורכית על בחורה צעירה החיה באיסטנבול עם אחיה למחצה וגיסתה, כאשר היא עובדת כחייטת. ימים ראשון-חמישי בשעה 19:00 בערוץ הדרמות הטורקיות+.

image008 (1)
אדמה מרה

גורם הביצית – סדרה על אנשים המעורבים ביצירת משפחות באמצעות תרומות ביצית. החל מ-27 בינואר, ימי שני עד שישי, בשעה 19:30, בערוץ CBS reality.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

התוכניות החדשות בינואר בסלקום TV

התוכניות החדשות בינואר ב-yes וסטינג TV

התוכניות החדשות בינואר בהוט וב-Next TV

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: