חדשות

בזק בינלאומי משיקה את גיימר פלוס – חיבור משופר לשרתי משחקים

בזק בינלאומי משיקה פתרון לחוויית משחק משופרת יותר ברשת בעלות של 10 שקלים לחודש

בזק בינלאומי השיקה את שירות גיימר פלוס, המשפר את החיבור לשרתי המשחקים בחו”ל. השירות החדש מקטין באופן משמעותי את השיהוי (Latency) ומייצר חווית משחק רציפה ואופטימלית. מדובר בשיפור של עד 30% במדדי המשחק המרכזים (jitter, packet lose). השירות מוצע במחיר מבצע של 10 שקלים לחודש.

Gamer-Path - קרדיט תמונה באדיבות בזק בינלאומי
נתיב התקשורת המהיר של שירות גיימר פלוס

בזק בינלאומי השקיעה בפיתוח השירות למעלה מ-4 מיליון שקל במשך שנתיים. החברה הקימה תשתיות ופריסה של נתיבים חדשים של הכבל התת ימי לערים מרכזיות באירופה, בהן יושבים שרתי המשחק הפופולאריים. נתיבים אלו הינם המהירים לשרתי המשחקים בחו”ל ואמורים לשדרג באופן משמעותי את ביצועי הרשת עבור גיימרים. במקביל, בזק בינלאומי חברה אל ספקיות אינטרנט בחו”ל והקימה צמתים חדשים לכבל התת ימי וביצעה אופטימיזציה של מקטעי קרקע באירופה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לדברי אילן סיגל, סמנכ”ל השיווק של בזק בינלאומי, “מחקרים מראים כי 64% מהאוכלוסייה הצעירה בישראל (12 עד 21) משתתפים במשחקי רשת ומשקיעים בתחום זה כ-200 שקל בחודש. מתוך האוכלוסיה הבוגרת יותר (21 עד 45) מדובר ב-58% המשקיעים כ-300 שקל בחודש. אנו רואים כי שתי הקבוצות משקיעות בראש ובראשונה באינטרנט מהיר ורק לאחר מכן בציוד מחשב ותוכנות משפרות משחק. כל אלו הובילו אותנו לספק לקהל יעד זה את הפתרון שלנו”.

עוד כתבות:

סקירה: לוג’יטק G Pro X – אוזניות גיימינג עם מיקרופון איכותי

סקירה: פיליפס Momentum 326M – מסך גיימינג 4K לקונסולות

סקירת משחק: NBA2K20

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: