חדשות

המשלוחים שלכם מחכים לדלת הכניסה החכמה של LG

יכול להיות שיש לכם מנעול ביומטרי בדלת, פעמון המקושר לאינטרנט ועינית עם מסך, אבל הדלת כניסה של LG עושה הרבה מעבר לזה והיא גם חוסכת לכם את הצורך להיות זמינים לשליחים

תערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם CES כבר סגרה את שעריה בלאס וגאס, אבל אנחנו עדיין נשארנו עם הכרזות מעניינות ממנה. חברת LG הציגה דלת חכמה הפותרת את אחד הדברים המרגיזים במציאות בה שליחים מגיעים לחלקנו, אפילו מספר פעמים בשבוע. ב-LG הבינו שלמרות שיש טכנולוגיות רבות המתלבשות על דלת הכניסה (פעמון חכם, עינית עם מסך או מנעול ביומטרי), הם חושבים שיש צורך בהחלפה של כל דלת הכניסה במשהו יותר מתקדם.

LG Smart Door-1

ה-Smart Door & Fresh Keeper היא דלת כניסה הכוללת לצידה מספר תאי אחסון. יחידות האחסון האלו נפתחות מהצד החיצוני עבור השליחים וגם מהצד הפנימי של הבית, עבור הדיירים שלו. דבר זה חוסך את הצורך לצאת מהבית לקור או לחום בשביל לקבל חבילה. השליח המגיע עם המוצר, מקבל קוד QR, כאשר בעזרת מצלמה הממוקמת לצד הדלת, הוא יכול לפתוח את התא שהוקצה לו. השליח מאחסן בעצמו את המוצרים, מבלי שאף אחד אחר יוכל לגשת אליהם לאחר מכן. תאי האחסון לא מיועדים רק לחבילות של ביגוד או גאדג’טים, אלא גם כוללים תא קירור, המאפשר לאחסן מוצרים מהסופר, כמו בשר וחלב.

בחלקה הפנימי של דלת הכניסה קיים מסך גדול, המציג לדיירים מידע על זמן הגעת המשלוח, המוצרים שהגיעו, קבלה וגם חיווי גראפי על סטטוס המשלוח הבא. בנוסף, יש מידע על  מזג האוויר בחוץ ומצב הכבישים. כמו כן, המסך הפנימי מאפשר לשלוט על התאורה, המזגן ושאר המכשירים החכמים בבית.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

הכניסה לבית מתבצעת בדרך חכמה, לא סריקה של היד, אלא זיהוי בשני שלבים מהירים: פנים והוורידים בכף היד.

עוד כתבות:

סקירה: Elite 75t – ג’ברה משדרגת את אוזניות הטרולי וויירלס שלה

תערוכת CES: סונטו מכריזה על שעון ספורט חכם מבוסס גוגל Wear OS

סקירה: גו פרו Hero 8 Black – שדרוגים בכל החזיתות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: