חדשות

הילדים נשארים בבית ונטפליקס משיקה בקרת הורים משודרגת

נטפליקס השיקה בקרת הורים משודרגת, שגם מפסיקה את ההפעלה האוטומטית של פרקים בפרופיל של הילדים וגם מאפשרת לחסום את הפרופיל של ההורה בקוד, אופציה טובה גם למשתמשים שחולקים את המנוי שלהם עם חברים

חשבונות הנטפליקס של הילדים אצלכם בבית, כנראה עושים בתקופה האחרונה שעות נוספות. בנטפליקס מנצלים את התקופה המאתגרת ומשיקים מספר תכונות חדשות, אשר אמרות להקל על משפחות עם ילדים.

נטפליקס הודיעה שהיא מוסיפה יכולות חדשות לשירות בקרת ההורים: קוד אישי לפרופיל ההורים, המאפשר להגדיר הגנה חדשה ולמנוע מילדים להשתמש בו. האופציה הזאת גם טובה, כאשר חולקים את מנוי הנטפליקס שלכם עם חברים, אבל לא רוצים שאלו יכנסו למשתמש שלכם בטעות ויפגעו במנגנון ההמלצות. עוד תכונה חדשה, הסרת כותרים למניעת הצגת תכנים ספציפיים במנוי.

יכולות נוספות הן: סינון לפי סיווג גיל, המאפשר התאמה אישית של חוויית הצפייה של הילדים וסינון של תכנים שאינם מתאימים לגילם. נטפליקס יצרה את המסננים האלו על-פי סיווגים ספציפיים לכל מדינה. סקירת הגדרות מאפשרת לבחון בקלות את ההגדרות בכל פרופיל וישנה גם אופציה לעיין בהיסטוריית הצפייה של הילדים בפרופיל שנוצר עבורם. יכולת אחרת, היא השבתה של ההפעלה האוטומטית של פרקים בפרופילים של הילדים.

שירות הבקרה החדש יופעל גם בישראל, כאשר ההורים יוכלו להשתמש בו דרך הגדרות החשבון באפליקציה בסמארטפון או במחשב.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

בעלי סמארטפון של סמסונג? קבלו חודשיים מתנה ביו טיוב פרימיום

התוכניות והסרטים החדשים באפריל בנטפליקס

לא רק שואבי אבק, דייסון פיתחה מכונת הנשמה ב-10 ימים

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: