חדשות

ספוטיפיי מפעילה בארץ את השמעה קבוצתית

תכונה חדשה בספוטיפיי החלה לפעול בארץ והיא מאפשרת לכם לנגן שירים עם חברים שלכם, כאשר אתם מבלים יחד. כנסו לקרוא איך תפעילו אותה אצלכם בסמארטפון

לפני קצת פחות מחודש הפעילה ספוטיפיי במדינות שונות בעולם את התכונה החדשה שלה – השמעה קבוצתית. ההפעלה שלה התבצעה בגרסת בטא ועכשיו היא גם מגיעה למשתמשים בארץ (גם באנדרואיד וגם ב-iOS).

יכולת ההשמעה הקבוצתית באה לעזור למשתמשים שנמצאים יחד פיזית. במקום לריב אחד עם השני איזה שיר תשמעו במסיבה/פיקניק שאתם נמצאים בה, אתם תוכלו לנגן את השירים בצורה יותר מסודרת, כאשר כל אחד מהנוכחים, אשר מחזיק חשבון פרימיום בספוטיפיי, יוכל להפעיל את התכונה הזאת אצלו.

ספוטיפיי, לפחות כרגע, לא ממש מציפה את היכולת הזאת למשתמשים שלה, כך שעל מנת להפעיל אותה, תצטרכו לבחור שיר, להציג אותו על מסך מלא, לאחר מכן, לבחור בסימן הרמקול הממוקם בצד הימני התחתון של המסך (בתנאי שהממשק שלכם בעברית). לחיצה עליו תראה את כל המכשירים שאתם יכולים להתחבר אליהם, כמו רמקולי כרומקאסט. למטה מופיעה כותרת של “התחלה של השמעה קבוצתית” ומתחתיה קוד. אתם תצרכו לבקש מהחברים שלכם לסרוק אותו על מנת להצטרף להשמעה הקבוצתית, כאשר רק מכשיר אחד יוכל לנגן – הסמארטפון שיצר את הקבוצה. הפתרון הכי נוח במקרה הזה, לחבר את הסמארטפון לרמקול.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

סקירה: האוס אוף מארלי Positive Vibration XL – אוזניות ב-400 שקל

סקירה: אוזניות סינון רעשים H12 של MPOW ב-395 שקל

סקירה: KY02 – אוזניות טרולי וויירלס של Cowin ב-230 שקל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: