חדשות

לא רק באייפון וב-BMW, פוינטר תאפשר לפתוח את דלתות המכונית בכל סמארטפון ורכב

אפל וגם וואווי מאפשרות לפתוח את דלתות המכונית בדגמי יוקרה של BMW ואאודי, חברת פוינטר משיקה יכולת דומה לכל סמארטפון ורכב עם מערכת האיתור שלה

אתמול (ב’) הציגה אפל את היכולת החדשה במערכת ההפעלה הבאה שלה – iOS 14, פתיחת דלתות הרכב והנעה שלו עם האייפון בדגמי BMW. אפל היא לא הראשונה להציג אופציה כזאת, וואווי עשתה את זה כבר בשנת 2019 עם הסמארטפון P30 ורכבים של אאודי. כרגע הפתרון הזה אפשרי אצל יצרניות הסמארטפונים רק ברכבי יוקרה, חברת פוינטר הישראלית הציגה היום את PointerID, המתאים לכל רכב וכל סמארטפון.

הפתרון של פוינטר מתאים למי שיש כבר את מערכת האיתור של החברה הכוללת רכיב בלוטות’ וסלולר. באמצעות אפליקציה בסמארטפון, ניתן לפתוח את הרכב ולנטרל את הקודנית מרחוק, עוד טרם הכניסה לרכב ובמרחק של כמה מטרים ממנו.

האופציה החדשה זמינה בטלפוני אנדרואיד, כאשר בעל הרכב מתקרב למכונית, הקודנית תנוטרל והדלת תיפתח. באייפונים, הדבר דורש גם לחיצה על כפתור באפליקציה. בני המשפחה גם יכולים לקבל הרשאה לביצוע הפעולות האלו בסמארטפון שלהם וכמובן שעדיין ניתן להשתמש ברכב עם השלט רחוק והקשת הקוד. 

“בשנים הקרובות תעבור תעשיית הרכב סוג של מהפכה שתשנה באופן משמעותי את אופן השימוש ברכב, את הקשר בין הנהג לרכב ואת חוויית הנהיגה”, אומר אילן גולדשטיין מנכ”ל פוינטר מקבוצת PowerFleet, “מכשיר הסלולר שברשותנו יקבל עוד ועוד שימושים וישלוט הלכה למעשה בכל פעולה שדורשת חיבור בין האדם למכונה”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

שיאומי משיקה את ה-Mi TV 4S בגודל 65 אינץ’ ב-2,890 שקל

סמסונג השיקה את טלוויזיות ה-Crystal UHD, מסך 65 אינץ’ ב-3,990 שקל

סקירה: אייפון SE – לחובבי המסכים הקטנים

השאר תגובה

%d