כללי

סקירה: פס תאורה חכם LightStrip Plus של Yeelight

פס התאורה החכם של Yeelight מתחבר לגוגל אסיסטנט ומציע תאורה עדינה במקומות שונים בבית

בשלוש השנים האחרונות התחלתי לצייד את הבית שלי בתאורה חכמה, כך שאני אוכל לשלוט באור בחדרים ישירות מהעוזרת הקולית של גוגל. מלבד שליטה קולית, תאורה חכמה, מאפשרת לקבוע תסריטים שונים, למשל, שהאור במסדרון ידלק בעוצמה חלשה במהלך הלילה. ישנם הרבה אפשרויות למה שאפשר לעשות עם תאורה חכמה, אבל הסקירה הנוכחית עוסקת בפס תאורה LightStrip Plus של חברת Yeelight.

תאורה חכמה Yeelight. צילום צחי הופמן
תאורה חכמה Yeelight. צילום צחי הופמן

התקנה ואפליקציה: פס התאורה פשוט להתקנה (הוא מגיע באורך של 2 מטר), בהתחלה צריך לחבר אותו לשקע החשמל ולהדביק את הרצועה במקום המבוקש. אני בחרתי להדביק אותו על גב המזנון מאחורי הטלוויזיה, כך שעבורי הוא בא לספק תאורה נעימה ועדינה לעיניים, כאשר אני צופה בסרט בחדר חשוך.

המשך ההתקנה מתבצע באמצעות האפליקציה של Yeelight, המשתמשת בפרטי המשתמש של חשבון שיאומי, כך שאם יש לכם כזה, חסכתם יצירת יוזר חדש. האפליקציה כוללת פרופילי תאורה מוכנים מראש של שקיעה, זריחה, כאלו שמתאימים ללילה, לצפייה בסרטים או לדייט. אפשר גם לקבוע באופן ידני את הצבע המתאים.

חיבור לגוגל אסיסטנט

פס תאורה בחדר שינה. צילום יח”צ

תאורה ושימוש: ניתן לשנות את פס התאורה בקלות דרך האפליקציה ולהתאים אותו למצב הרוח שלכם או לאווירה. ניתן לכוונן את עוצמת התאורה, כך שבצפייה בסרט היא תהיה עדינה מאוד בצבע כחול או סגול או לבחור צבע אדום, שרוצים קצת יותר בולטות. למוצר יש כפתור הפעלה פיזי, אותו אני מיקמתי לצד המזנון, באזור קצת פחות נגיש, כי מבחינתי ההפעלה התבצעה דרך גוגל אסיסטנט. Yeelight יודעת לעבוד בקלות עם האסיסטנט, כאשר אפליקציית Home של גוגל, תאפשר לכם להוסיף אותו לרשימת המוצרים החכמים המותקנים אצלכם בבית. מכיוון שיש לי כבר נורות של פיליפס Hue בסלון, יכולתי לחבר את ה-LightStrip Plus לאותו תסריט, בצורה שאני לא אצטרך להתעסק בו במיוחד. 

מחיר: 200 שקל (יבואן רשמי רונלייט)

בשורה התחתונה, ה-LightStrip Plus הוא פס תאורה, אשר ניתן לשלב אותו עם מוצרי תאורה אחרים שיש לכם בבית או להצמיד למזנון מתחת לטלוויזיה. הפס תאורה נותן אפקט נעים במקום שהוא נמצא ויש לו נוכחות. הדגם הזה של Yeelight מתחבר לגוגל אסיסטנט, כך שניתן לחבר אותו בקלות לפרופילים עם מכשירים חכמים אחרים שכבר נמצאים אצלכם בבית.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

אוקיי גוגל, הדליקי את האור בחדר השינה

מוצרי התאורה החכמים של Yeelight מגיעים לישראל ביבוא רשמי

חוזרת למקורות: OnePlus משיקה את ה-Nord ב-1,700 שקל

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: