חדשות

אפשר לחזור לרוץ. שירותי גרמין שוב פעילים

משתמשי גרמין יכולים לחזור להתאמן ולהיות רגועים שהאימונים שלהם ישמרו באפליקציה. שירותי הסינכרון של החברה חזרו לפעול (עדיין לא בצורה מלאה)

לאחר יותר מארבעה ימים, אפליקציית Connect של גרמין חזרה לעבוד (עדיין לא בצורה מלאה). חלק גדול משירותי הסינכרון כבר פעילים וחלקם פעילים בצורה מוגבלת. באפליקציה עדיין מופיעה ההודעה שהמערכת מושבתת למטרות תחזוקה, אבל נראה שגרמין כבר יוצאת מהמשבר מול המתקפה על השרתים שלה. לא ברור עדיין אם גרמין אכן שילמה את דמי הכופר, שעל פי דיווחים עמדו על 10 מיליון דולר. כמו כן, גרמין גם תצטרך להתמודד תקשורתית מול קהל משתמשים שלא היה מרוצה מהמצב ומחוסר השקיפות של החברה בנושא.

כזכור, ביום חמישי האחרון גילו משתמשי אפליקציית גרמין – Connect שהיא לא פעילה. האפליקציה הציגה הודעה: "תחזוקת שרת: מצטערים, המערכת מושבבת למטרות תחזוקה. חזור אלינו בקרוב". גרמין ללא ממש שיתפה את המשתמשים שלה, שמדובר בדרישת כופר מצד פורצים, אלא רק עדכנה באתר/טוויטר שלה שמדובר בהפסקה/תחזוקה של השירות. אתר ZDnet דיווח עוד באותו יום על הסיבה האמיתית לדבר.

במהלך הסופשבוע דיווח אתר פורבס שמדובר בדרישת כופר של 10 מיליון דולר, אשר מונעת ממשתמשי גרמין לסנכרן את פעילויות הספורט שביצעו עם האפליקציה ומטייסים אשר עובדים עם שירותי הניווט של החברה, להוריד את תוכניות הטיסה שלהם. בנוסף, גם שירות הלקוחות של גרמין לא זמין. בעיה אחרת, לקוחות שרכשו מוצר חדש, לא יכלו לסנכרן אותו עם האפליקציה ולכן היה להם קשה לעבוד איתו.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

גרמין פותחת חנות דגל ראשונה בישראל

תתכוננו לשלם עם השעון החכם שלכם, גרמין Pay מגיע לישראל

חוזרת למקורות: OnePlus משיקה את ה-Nord ב-1,700 שקל

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: