חדשות

בזק משיקה שירות בית חכם

בזק משיקה מגוון אביזרים לבית חכם, כולל: חיישנים למזגן, דלתות ותנועה עם שליטה באפליקציה אחת בעברית

בתים חכמים הם לא דבר חדש ורבים בישראל כבר משתמשים בפתרונות שונים, כמו נורות חכמות של פיליפס Hue או שליטה במיזוג עם סנסיבו. בזק רוצה לארוז את הכל במקום אחד ולספק את הפתרון של כל האביזרים דרכה.

בזק בית חכם
בזק בית חכם

כזכור, לבזק יש כבר פתרון של בית חכם – Be Home אותו השיקה לפני חמש שנים והיא תציע ללקוחות לעבור ממנו. השירות החדש בעל אותו שם, מאפשר לנהל מגוון גלאים ומתגים חכמים ולעקוב מרחוק אחר הנעשה בבית. התפעול מתבצע באמצעות אפליקציה אחת בעברית הוא נותן להגדיר תרחישים ולקבוע מראש פעולות שיתקיימו באופן אוטומטי. למשל, בבוקר יפתחו התריסים ותידלק התאורה בחדרי השינה או שבלילה התריסים יסגרו וידלק אור במסדרון.

השירות כולל גלאים ומתגים, בינהם: מצלמה, גלאי מזגן, גלאי הצפה, גלאי תנועה, גלאי דלת/חלון, מתג תריס, מתג דוד ומתג תאורה. עלות הגלאים והמתגים עומדת על 10 עד 15 שקל לחודש למשך 36 חודשים, כאשר צריך להוסיף גם דמי שימוש חודשיים בגובה 15 שקל.

בזק בית חכם
בזק בית חכם

בזק מציעה חבילת השקה הכוללת: מצלמה, מתג למזגן ושלושה גלאי אבטחה הניתנים לבחירה (למשל, הצפה, דלת ותנועה). החבילה כוללת גם שירותי תמיכה והתקנה על ידי טכנאי בזק. מחיר החבילה הוא 55 שקל לחודש למשך 36 חודשים, כאשר לאחר מכן יש צורך לשלם דמי שימוש של 15 שקל.

לגבי הפעלה קולית, בזק אומרים שהם עובדים על פתרון של עוזרת קולית בעברית למוצר הזה.

השירות החדש פותח עם חברת Alarm.com והוא כולל את המוצרים מתוצרתה.

“יש הרבה מוצרים היום בשוק תחת הכותרת של בית חכם, אבל הייחוד של בזק הוא שאנחנו מציעים שירות בית חכם הוליסטי, המאפשר שליטה של מגוון גלאים באפליקציה אחת”, אומרת קרן לייזרוביץ, סמנכ”לית השיווק והחדשנות בבזק. ” ממחקר שביצענו לקראת השקת השירות עולה כי בכל בית יש מעל 10 מכשירים מחוברים בממוצע וכ-30% מהבתים בישראל היום כבר חכמים”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

הסמארטפון היפה של LG הגיע לארץ

פלאפון מכריזה על רשת סלולר דור 5

סקירה: OLED GX של LG – טלוויזיה שהיא תמונה

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: