חדשות

דייסון השיקה מחליק שיער בטכנולוגיית פלטות גמישות

חברת דייסון השיקה בישראל את ה-Corrale, המחליק שיער הראשון המגיע עם טכנולוגיית פלטות גמישות

חברת דייסון השיקה בישראל את ה-Corrale, המחליק שיער הראשון המגיע עם טכנולוגיית פלטות גמישות. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת להפעיל חום ומתח אחידים לכל אורך השיער, בכל משיכה של המחליק ולגרום לפעולת ההחלקה להיות מהירה ומדויקת יותר, תוך הפחתת ההסתמכות על חום.

דייסון Corrale. צילום יח"צ
דייסון Corrale. צילום יח”צ

דייסון פיתחה עבור ה-Corrale פלטת סגסוגת מנגן ונחושת, הכוללת שילוב של שש מתכות היוצרות גמישות, חוזק והולכה תרמית אופטימלית. בשונה ממחליקים מסורתיים, הפלטות הגמישות תוכננו לקבץ ולאסוף את השיער טוב יותר, ולכן מאפשרות למשתמשים שליטה רבה על תוצאות העיצוב. ככל שהפלטות מותאמות לשיער, הן מפעילות מתח בצורה אחידה יותר ומפסיקות את תופעת הקצוות הקופצים. שליטה זו מאפשרת הסתמכות מופחתת על חום, במחצית מהנזק הנגרם על-ידי שימוש במחליקים רגילים.

יעל גולדמן השקת דייסון Corrale. צילום מסך

ל-Corrale שלושה מצבי הגדרת חום: 165 מעלות, 185 מעלות ו-210 מעלות. טמפרטורות אלו מאפשרות להתאים את עוצמת החום לסוג השיער ולסגנון העיצוב הרצוי. בדומה למכשירים אחרים של דייסון, לדגם זה יש טכנולוגיית בקרת חום חכמה. בעזרת חיישן פלטינה, הטמפרטורה נמדדת 100 פעמים בשנייה.

ה-Corrale מגיע עם סוללה פנימית לשימוש אלחוטי במוצר והוא מספק 30 דקות של עבודה.

עלות ה-Corrale עומדת על 2,290 שקל, כאשר בתקופת ההשקה (עד סוף ספטמבר), המחיר יעמוד על 2,190 שקל (יבואן רשמי ב.נ.ז.כ סחר).

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: דייסון airwrap – מעצב, מחליק ומייבש שיער

סקירה: דייסון V11 – כנראה השואב החזק ביותר היום

סקירה: H6 – שואב האבק האלחוטי הידני הראשון והמוצלח של roborock

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: