חדשות

ה-Pace 2 של Coros מגיע לארץ

שעון הספורט Pace 2 של Coros בדרכו לארץ והוא מגיע במשקל של 29 גרם, זמן סוללה במצב GPS של 30 שעות ומחיר של 900 שקל

לפני מספר חודשים הגיעו לישראל שעוני הספורט של חברת Coros ועכשיו מודיעה היבואנית הרשמית – YouSport על השקתו המתקרבת של ה-Pace 2. מדובר בשעון בקטגוריית “שעוני כניסה”, כאשר הוא נמכר במכירה מוקדמת ב-900 שקל במקום 1,000 שקל (זמן האספקה הוא סוף ספטמבר).

Coros Pace 2. צילום יח”צ

ה-Pace 2 שוקל רק 29 גרם בזכות רצועת ניילון, אשר נושמת יותר ומאפשרת התאמה נוחה והדוקה, אשר עוזרת לשפר את דיוק הדופק. השעון כולל התקן GPS והוא בעל גלגלת קטנה המאפשרת לנווט בצורה קלה יותר באמצעות אצבע אחת. הסוללה אמורה לספק 30 שעות עבודה במצב GPS, המהווים לדברי החברה 20% יותר זמן מהדגם הקודם. במצב UltraMax מדובר כבר ב-60 שעות GPS. זמן הסוללה של השעון במצב המתנה כולל מדידת דופק, שינה, תאורה אחורית, מדידת צעדים וקבלת התראות והודעות עומד על 20 יום.

תכונה נחמדה ב-Coros 2 היא מצב תאורה עבור פעילות לילה. מצב זה משאיר את התאורה האחורית לכל אורך האימון. האור מספיק בהיר לקריאה וגם עמום בשביל לחסוך בסוללה.

Coros Pace 2. צילום יח"צ
Coros Pace 2. צילום יח”צ

ה-Pace 2 עמיד למים וניתן לצלול איתו עד לעומק 50 מטר. מעבר לניטור פעילויות שחייה, ריצה ואופניים, יש בשעון תוכנית אימוני כוח עם מעל 200 תרגילים. השעון מזהה אוטומטית את תנועות הגוף ועוקב אחר קצב הלב. לאחר האימון ניתן לראות במפת החום אילו קבוצות שרירים עבדו בצורה חזקה ביותר.

ה-Coros 2 הוא גם שעון חכם להצגת התראות מהסמארטפון, אבל בשלב זה רק באנגלית, כאשר עברית צפויה להגיע בתחילת 2021.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: שיאומי Mi Smart Band 5 – צמיד כושר חכם ב-200 שקל

סקירה: גרמין Venu – המסך עושה את ההבדל

סקירה: סונטו 7 – שעון הספורט הופך גם לחכם

השאר תגובה

%d