כללי

סקירה: דייסון Corrale – מחליק שיער אלחוטי

הדייסון Corrale הוא מחליק שיער אלחוטי, אותו ניתן לקחת גם לנסיעות ולבצע החלקה בצורה פשוטה

בחודש אוגוסט האחרון השיקה בארץ דייסון את מחליק השיער הראשון שלה, המגיע עם טכנולוגיית פלטות גמישות. גייסתי את אישתי שתתנסה במוצר החדש ותיתן עליו את הרשמים שלה.

דייסון קורל. צילום צחי הופמן
דייסון קורל. צילום צחי הופמן

עיצוב: דייסון דאגה לעצב את ה-Corrale במראה יוקרתי (בהתאם למחירו). הוא מגיע עם נרתיק נשיאה עשוי בד נעים. זהו נרתיק קומפקטי, המאפשר לשמור את המוצר בתיק היד או בכל מקום אחר, למרות שהמשקל שלו אולי יכול להיות כבד לתיק יד – 561 גרם. ה-Corrale מגיע בצבע שחור עם אזורים מסוימים בצבע ורוד מטאלי. בנוסף, יש לו מסך OLED לתצוגה על מצב הסוללה, הטמפרטורה ומצב הטעינה בזמן שימוש.

דייסון קורל. צילום צחי הופמן

טכנולוגיה: טכנולוגיית הפלטות הגמישות מאפשרת להפעיל חום ומתח אחידים לכל אורך השיער, בכל משיכה של המחליק ולגרום לפעולת ההחלקה להיות מהירה ומדויקת יותר, תוך הפחתת ההסתמכות על חום. הפלטות עשויות סגסוגת מנגן ונחושת, הכוללות שילוב של שש מתכות היוצרות גמישות, חוזק והולכה תרמית אופטימלית. בשונה ממחליקים מסורתיים, הפלטות הגמישות תוכננו לקבץ ולאסוף את השיער טוב יותר, ולכן מאפשרות שליטה רבה על תוצאות העיצוב. ככל שהפלטות מותאמות לשיער, הן מפעילות מתח בצורה אחידה יותר ומפסיקות את תופעת הקצוות הקופצים. שליטה זו מאפשרת הסתמכות מופחתת על חום, במחצית מהנזק הנגרם על-ידי שימוש במחליקים רגילים.

תפעול: הפעלת ה-Corrale דורשת הזזת מתג, הפותחת אותו לשניים, לחיצה על כפתור ההפעלה ובחירת הטמפרטורה הרצויה מתוך שלוש: 165 מעלות, 185 מעלות ו-210 מעלות. טמפרטורות אלו מאפשרות להתאים את עוצמת החום לסוג השיער ולסגנון העיצוב הרצוי: חלק , גלי ותלתלים. בדומה למכשירים אחרים של דייסון, לדגם זה יש טכנולוגיית בקרת חום חכמה. בעזרת חיישן פלטינה, הטמפרטורה נמדדת 100 פעמים בשנייה.

הנסיינית השתמשה ב-Corrale בעיקר עבור החלקת שיער גלי. היא ציינה שהפעולה הייתה פשוט מאוד, היא העבירה את המכשיר מספר פעמים על כל קבוצת שיערות, כאשר זמן העבודה עמד על כרבע שעה – עשרים דקות, מה שאפשר לבצע את כל ההחלקה, מבלי שהסוללה הסתיימה במכשיר. היתרון ב-Corrale הוא הניידות שלו והנסיינית התנסתה עם המוצר בקלות, גם באזור בבית שלא חייב אותה להיות מחוברת לנקודת חשמל.

דייסון מצרפת בערכה תושבת עבור הטעינה, כאשר התושבת מאפשרת להניח עליה  את ה-Corrale בזמן השימוש, כאשר רוצים לקחת מנוחה קצרה. המכשיר עומד על התושבת בצורה בטוחה, ואין חשש שהחום שלו יגרום לנזק.

דייסון קורל. צילום צחי הופמן

סוללה: הסוללה מספקת זמן עבודה של 30 דקות וניתן גם לעבוד עם ה-Corrale שהוא מחובר לכבל הטעינה.

מחיר: 2,190 שקל (יבואן רשמי ב.נ.ז.כ סחר)

בשורה התחתונה, הדייסון Corrale הוא לא מוצר זול, הוא יקר משמעותית ממחליקי שיער אחרים, אבל הוא מציע פתרון המבצע את העבודה בצורה אלחוטית עם תוצאות מוצלחות מאוד.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: דייסון airwrap – מעצב, מחליק ומייבש שיער

סקירה: דייסון V11 – כנראה השואב החזק ביותר היום

סקירה: סמסונג Note 20 עולה 1,000 שקל פחות מהאולטרה; האם שווה לרכוש דווקא אותו?

השאר תגובה

%d