כללי

סקירה: תושבת מגנטית לרכב עם מפזר ריח של Tellur

מה כבר אפשר לחדש בתחום התושבות המגנטיות לרכב? ל-Tellur יש תושבת הכוללת מפזר ריח

חברת אביזרי הסלולר Tellur החלה לפעול בישראל לפני מספר חודשים, באמצעות היבואנית הרשמית סיגנט. החברה מציעה מגוון: רמקולים, אוזניות וכבלים. ה-Freshdot Magnetic Holder היא תושבת מגנטית לרכב, הכוללת גם מפזר ריח.

תושבת מפזרת ריח לאוטו Tellur. צילום צחי הופמן
תושבת מפזרת ריח לאוטו Tellur. צילום צחי הופמן

עיצוב: התושבת עצמה בנויה מאלומיניום עם זרועות פלסטיק, אשר מאפשרים לה להיתפס על התריסים של המזגן. התושבת שאני סקרתי הייתה בצבע אדום כהה, אבל בעיקרון אתם לא אמורים לראות אותה יותר מדי, כי אתם תניחו את הסמארטפון שלכם עליה.

שימוש: הערכה כוללת שני מגנטים: אחד מעוגל וקטן והשני מלבני וגדול יותר. המגנטים הללו כוללים בצד השני שלהם מדבקה, עבור ההדבקה שלהם על גב הסמארטפון. המגנט עצמו חזק והוא יאפשר לסמארטפון שלכם להישאר על התושבת במהלך הנסיעה. במקרה של הרכב שלי, התריסים נמצאים במקום יחסית נמוך, כך שהעדפה שלי תמיד הייתה לתושבת הנדבקת לשמשה הקדמית. מי שמעדיף את המיקום על תריסי המאוורר, ימצא בכך יתרון, שימנע מהסמארטפון שלו להתחמם במהלך ימי הקיץ. מצד שני, הפתרון הזה גם חוסם מעט את המיזוג (לפחות חלק ממנו).

תושבת מפזרת ריח לאוטו Tellur. צילום צחי הופמן

ריח: המפזר ריח הוא בעצם הדבר המייחד את המוצר הזה. התושבת עצמה בנויה כעיגול, אותו ניתן לפתוח. בחלק הפנימי של התושבת קיים אזור יעודי לקפסולת ריח. קפסולת ריח ראשונה מקבלים בתוך הערכה, כך שצריך להניח אותה באותו אזור ולסגור את התושבת. בחלק החיצוני של המכשיר קיימים חורי אוורור קטנים, אשר מתחילים להזרים את ניחוחות הקפסולה, כאשר מחברים את התושבת לתריסי המזגן ומפעילים את המיזוג. הערכה שהגיעה אליי כללה קפסולת ריח רוזמרין, שלטעמי היה חלש מדי, ניסיתי גם את קפסולת הריח לימון, שהייתה חזקה יותר. כל קפסולה עולה 8 שקל וכנראה שהיא תחזיק מספר חודשים.

מחיר: 90 שקל (יבואן רשמי סיגנט)

בשורה התחתונה, תושבת הרכב של Tellur, הכוללת מפזר ריח עושה את העבודה בצורה טובה. השילוב בין השניים מתבקש, כאשר הערכה גם כוללת שני מגנטים, המאפשרים לשני נהגים המשתמשים ברכב לעבוד איתה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

בדקתי את התושבת טעינה אלחוטית לרכב של Tellur

סקירה: Tellur Mithra – רמקול בלוטות’ ב-130 שקל

סקירה: אוזניות נטולות חוטים Go Air של JLab ב-190 שקל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: