חדשות

דייסון השיקה את ה-V11 Extra, לראשונה עם אפשרות החלפת סוללה

דייסון השיקה את סדרת שואבי האבק האלחוטיים שלה V11 Extra, הכוללים לראשונה במוצרים מסוג זה של החברה, אפשרות להחלפת סוללה

דייסון השיקה את סדרת שואבי האבק האלחוטיים שלה V11 Extra, הכוללים לראשונה במוצרים מסוג זה של החברה, אפשרות להחלפת סוללה.

דייסון V11 Extra. צילום יח”צ

באמצעות שתי סוללות, שואבי החברה מסוגלים לעבוד עד ל-120 דקות ללא הפסקה, כאשר 3 מיקרו-מעבדים המורכבים בתוך המכשיר, מסוגלים למדוד את הביצועים 8,000 פעמים בשנייה. המעבדים נמצאים במערכת החיישן הדינמי (DLS) שבתוך מברשת ה-Torque, בתוך מנוע ה-Hyperdymium ובתוך הסוללה. בכך, תהליך השאיבה מתאים עצמו לסוג הרצפה והמשתמש יכול לראות בכל רגע כמה זמן סוללה/ שימוש נותר לו.

השואב כולל מערכת סינון אטומה התופסת עד 99.97% מהחלקיקים, עד לגודל של 0.3 מיקרון ומוציאה אוויר נקי יותר לחלל החדר, ללא אלרגנים או אבק. מערכת ה-DLS בדגם ה-Torque, מאתרת בצורה חכמה התנגדות למברשת ומקשרת באופן אוטומטי בין המנוע ומעבד הסוללה על מנת לשנות את העוצמה בין משטחים שונים, כמו שאיבה משטיח או מרצפה. דבר המאפשר ניקיון יסודי יותר של שטיחים והרחבת זמן העבודה על רצפה.

מברשת ה-Torque בעלת סיבי ניילון קשיחים להסרת לכלוך השקוע בעומק השטיח, וסיבי פחמן אנטיסטטיים ללכידת אבק דק מרצפות. המנוע הדיגיטלי המשולב בראש מברשת הניקוי מסובב את המברשת 60 פעמים בשנייה.

עלות דגם ה-V11 Torque Drive עומד על 2,790 שקל, כאשר דגם ה-V11 Absolute Extra נמכר ב-3,090 שקל. מחיר סוללה עומד על 590 שקל (יבואן רשמי ב.נ.ז.כ סחר).

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

סקירה: דייסון V11 – כנראה השואב החזק ביותר היום

סקירה: איירובוט רומבה S9 פלוס – רובוט עם פינוי אשפה

סקירה: H6 – שואב האבק האלחוטי הידני הראשון והמוצלח של roborock

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: