חדשות

עדכון לסדרת הג’ברה Elite 75t מוסיף טכנולוגיית סינון רעשים אקטיבית

ג'ברה מציעה עדכון לסדרת אוזניות ה-Elite 75t, המוסיף טכנולוגיית סינון רעשים אקטיבית (ANC). אנחנו כבר התנסינו בה וחזרנו עם מסקנות

ג’ברה מפנקת את משתמשי אוזניות ה-Elite 75t עם עדכון קושחה, המוסיף להן יכולת סינון רעשים אקטיבית (ANC). העדכון אשר כבר זמין להורדה דרך אפליקציית Sound Plus, מוסיף את היכולת החדשה לאוזניות הוותיקות ללא עלות.

ג’ברה Elite active 75t. צילום צחי הופמן

המהלך של ג’ברה להוספת יכולת ה-ANC הוא מפתיע, כי יצרניות בדרך כלל בוחרות להשיק אוזניות חדשות על מנת לספק להן את היכולת המדוברת. ג’ברה בעצם מציעה לכל דגמי ה-Elite 75t, כולל דגם ה-Active וה-WLC ליהנות מהיכולת הזאת, למרות שהן קיימות בשוק כבר תקופה ארוכה.

על מנת לבצע את העדכון, צריך להיכנס לאפליקציה, כאשר זאת אמורה להודיע על הגרסה החדשה. העדכון לוקח כ-10 דקות עד 15 דקות. ג’ברה ממליצה לבצע התאמה של מתאמי הסיליקון עבור האוזניים, כך שאלו יספקו כמה שיותר איטום פאסיבי.

אנחנו כבר הספקנו להוריד את העדכון החדש ולהתנסות ביכולת ה-ANC. לאחר תהליך העדכון, ג’ברה מבקשת מהמשתמש להתאים את יכולת סינון הרעשים לטעמו של המשתמש. התהליך הזה כולל התאמה של עוצמת הסינון וגם בחירה עד כמה הסינון ישפיע על כל אחד מהאוזניים. למרבה הפלא, יכולת ה-ANC עובדת כאן היטב, אפשר להרגיש אותה פועלת, כאשר היא הצליחה להפחית בקלות רעשי רקע, כמו של מאוורר חזק. ה-ANC ב-75t פחות הצטיין בהורדה של קולות טלוויזיה.

הפעלה וכיבוי של אופציית ה-ANC, מתבצעת בלחיצה על הכפתור השמאלי באוזנייה, זאת גם מאפשרת לעבור למצב Hearthrough, הפותח את המיקרופונים החיצוניים להאזנה למתרחש בסביבה. זאת אופציה שכבר הייתה קיימת באוזניות והיא יעילה מאוד שרוצים לדבר עם מישהו ולא רוצים להוציא את האוזניות מהאוזניים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: ג’ברה Elite Active 75t – גרסת הספורט

סקירה: ג’ברה Elite 45h – אוזניות On Ear ב-400 שקל

סקירה: ColorBuds של 1More – אוזניות צבעוניות נטולות חוטים

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: