חדשות

אל ג’י הציגה אוזניות נטולות חוטים עם סינון רעשים אקטיבי

חברת LG הציגה אוזניות נטולות חוטים עם טכנולוגיה של Meridian Audio, סינון רעשים אקטיבי ונרתיק בעל יכולות חיטוי חיידקים

בשנים האחרונות LG לא פעילה בשוק האוזניות בישראל, אבל מעבר לים היא ממשיכה בהשקות של דגמים חדשים. ה-HBS-FN7 הן אוזניות נטולות חוטים (True Wireless) בעלות טכנולוגיית סינון רעשים אקטיבית (ANC), אותה אפשר למצוא ברוב הדגמים החדשים של יצרניות האודיו. LG שילבה כאן שלושה מיקרופונים הנמצאים בכל אוזניה עבור ניטור גלי הקול, כאשר בזכות ג’ל ייחודי וה-Twist-fit Vortex Ribs design, ה-FN7 יושבות טוב יותר באוזניים וחוסמות חדירה של רעשים מבחוץ.

האוזניות כולל נרתיק נשיאה וטעינה – Uvnano, אשר כבר הוצג בדגם הקודם של החברה – FN6. הנרתיק כולל אור אולטרה סגול היודע להשמיד 99.9% מבקטריות E.coli ו-S.aureus, אשר נמצאים בחלק הפנימי של האוזניות.

כמו אוזניות אחרות של LG, גם ה-FN7 מגיעות עם טכנולוגיה של חברת האודיו הבריטית Meridian Audio. ב-LG אומרים שהאוזניות מצליחות לדמות חוויה של הקשבה לרמקולים אמיתיים, ללא פגיעה בצליל והן מספקות באס עשיר ומלא בזכות הדרייברים שלהן.

האפליקציה LG Tone מאפשרת לגשת להגדרות הסאונד ולשנות לאחד הפרופילים המוכנים מראש. הבלוטות’ הוא בתקן 5.1 והסוללות מספקות 5 שעות האזנה עם ANC, כאשר עם הנרתיק אפשר להגיע בסך הכל ל-21 שעות.  המחיר עומד על 195 דולר ועדיין לא ידוע אם הן ימכרו בישראל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: ColorBuds של 1More – אוזניות צבעוניות נטולות חוטים

סקירה: X3 – אוזניות נטולות חוטים של MPOW עם סינון רעשים ב-330 שקל

סקירה: אוזניות נטולות חוטים Go Air של JLab ב-190 שקל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: