חדשות

קורנינג מציגה פתרון לפריסה מהירה לרשתות דור 5

קורנינג מציגה פתרון המסייע לרשתות תקשורת לענות על הביקוש הגובר להגדלת רוחב הפס

חברת Corning השיקה טרמינל תקשורת בשם Evolv עם טכנולוגיית Pushlok של מחברים קשיחים, אשר יסייעו למפעילי רשתות טלקום לענות על הביקוש הגובר להגדלת רוחב הפס, מעבר לחיבורי דור 5 רבים והתקנתם בארונות תקשורת הנמצאים בחללים סוגרים ופתוחים. מהנדסי החברה תכננו את ה-Evolv כדי לענות על הצרכים המשתנים של עולם הטלקומוניקציה. המוצר החדש קטן ממוצרי התקשורת הקודמים ומאפשר חיבור יעיל וקל להתקנה בכל ארון תקשורת.

העולם כולו צועד קדימה למעבר מהיר של קישוריות וחיבור להזרמת מידע אינסופי. התקופה האחרונה הגבירה את השימוש הנרחב בצפייה בסטרימינג וידיאו, עבודה מרחוק, מסחר אלקטרוני ויישומים נוספים. בכדי לעמוד בביקוש הרב יש צורך בפריסה נרחבת יותר של סיבים אופטיים ופריסה מואצת של הדור החמישי בחללים עם אילוצי מקום לפריסת ארונות תקשורת חדשים.

“עם פתרונות Evolv וטכנולוגיית Pushlok, קורנינג עובדת עם לקוחותיה להפחתת החסמים בפריסת רשתות מוכנות לדור 5”, אומר בוב וייטמן, סגן נשיא לפיתוח שוק ב-Corning Optical Communications. “לעתים קרובות, על המתקינים לפרוס סיבים בחללים צרים שלא תוכננו במקור לצפיפות החיבורים של ימינו – כיום מפעילי הרשתות מחפשים לפרוס בצורה מהירה וחסכונית יותר. זו הסיבה שהם ימצאו את הפתרונות הממוזערים שלנו כה יקרי ערך”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: בלקין SoundForm Elite – רמקול חכם בשילוב טעינה אלחוטית

כמו אוכל, רק בספורט: Coacheli, מאמני כושר במשלוח עד הבית

סקירה: נוקיה 8.3 – דור 5 להמונים

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: