כללי

חברת ITWay בשת”פ עם סטארט אפ לעולם הענן – PILEUS

חברת ITWay, מקבוצת NESS, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם הסטארטאפ PILEUS, שפיתח מערכת העוזרת לחברות לנהל ולחסוך את העלויות החודשיות שלהן בענן

חברת ITWay, מקבוצת NESS, חתמה על הסכם שיתוף פעולה בארץ ובעולם עם הסטארטאפ PILEUS, שפיתח מערכת העוזרת לחברות לנהל ולחסוך את העלויות החודשיות שלהן בענן.

woman standing while carrying laptop
Photo by Christina Morillo on Pexels.com

ITWay היא חברה גלובלית, העוסקת בפתרונות מבוססי ענן, המציעה שירותי הגנת סייבר, האצה של טרפיק אינטרנטי וניטור יישומים עבור עסקים עם פעילות דיגיטלית. החברה פועלת לשיפור אתרי האינטרנט וחוויות המשתמש אותן מעניקים לקוחותיה ברחבי העולם, במטרה לאפשר להן לספק תוכן בדרך קלה, מהירה ומאובטחת.

המערכת של פילאוס תומכת בשלושת העננים הגדולים: AWS, Azure, GCP ומספקת שני פתרונות: הפתרון הראשון מיועד ללקוחות קצה, ומאפשר להם לנהל ולחסוך את העלויות בענן, ואילו הפתרון השני מיועד לריסלרים  (MSP) של הענן ומאפשר להם לנהל את הלקוחות ולהגדיל רווחיות בצורה משמעותית.

שיתוף הפעולה בין ITWay לפילאוס יציע מענה לאתגר הולך וגובר בחברות וארגונים רבים המנהלים פעילויות שונות בענן, והוא מעקב אחר ההוצאות החודשיות הנוגעות לשירותי ענן אותם הם צורכים ללא בקרה או תחזית עלויות. ברוב הארגונים, יש יותר מצוות או מחלקה אחת שיש להם צורך בשירותי ענן, בהם צוותי פיתוח, צוותי QA, צוותי תשתיות ועוד, אשר רוכשים שירותים וקיבולת לפי הצורך שלהם. ככל שהחברה מגדילה תעבורה באתר, מפתחת עוד שירותים ומגדילה את מספר הלקוחות, הצורך בשירותי ענן נוספים גובר וההוצאות החודשיות של החברה גדלות.

המערכת של פילאוס, אשר תוצע ללקוחות ITWay, תלמד את חשבון ההוצאות החודשי של החברה, תאחד בין כל הצוותים המשתמשים בשירותי ענן ותבצע אופטימיזציה של השירותים. לאחר מכן, תנתח המערכת עשרות אפשרויות לחיסכון בעלויות ותספק המלצות כיצד לייעל עלויות מחשוב, מסד נתונים, רשת ועוד, עם צעדים נהירים ופשוטים לביצוע. כפועל יוצא מכך, המערכת תוביל לחיסכון חודשי של כ- 25-40% בעלויות ענן. המערכת ידידותית מאוד למשתמש ומתעדכנת באופן יום-יומי.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

חודש נובמבר בדינמיקה – סמארטפוני סמסונג בהנחה

זה מה ששיאומי מתכננת לכם למבצעי חודש נובמבר

סקירה: גרמין Venu – המסך עושה את ההבדל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: