לוח שידורים

התוכניות החדשות בינואר ב-yes וסטינג TV

yes וסטינג TV עדכנו מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו בשירות שלהן במהלך חודש ינואר. בין התכנים: הבוזגלוס: עונה 5, העמדה וננסי דרו: עונה 2

yes וסטינג TV עדכנו מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו בשירות שלהן במהלך חודש ינואר.

הבוזגלוס: עונה 5 – העונה החמישית צולמה במהלך הקורונה והיא כוללת את רגעי הזכייה בהישרדות ועד לחדר הניתוחים עם עדי. החל מה-25/01, ימי ב’ עד ד’ בשעה 20:30, ב-yes VOD ,  ב- yes TV COMEDY וב-STINGTV.

הוויקינגים: עונה 6 חלק ב’ – Vikings – חלקה השני והאחרון של עונה הסיום של הוויקינגים, אשר מגיעה לסיומה בעשרה פרקים שיסגרו את קצוות העלילה. החל מה- 30/12 ב- yes VOD וב-06/01 ב-22:00 ב-TV ACTION yes.

העמדה – The Stand – סדרה המבוססת על ספרו של סטיבן קינג מ-1978 המתרחשת בעולם בו מגיפה קשה חיסלה רבים. גורלו של המין האנושי נותר על כתפיה של אמא אביגייל (וופי גולדברג), אשה מסתורית בת 108 אשר אוספת אליה קבוצת ניצולים להם הופיעה בחזיונות. 5 פרקים ראשונים יהיו זמינים ב-VOD החל מה-21.1 ובשעה 22:45  ב-yes VOD, yes TV ACTION.

הטירון: עונה 3 – The Rookie – עונה שלישית לסדרה, הממשיכה ישירות את סיומה של העונה השנייה. לעונה החדשה מצטרף ברנדון ראות’, בתפקיד שוטר ותיק עם שיטות משטרתיות שנויות במחלוקת. החל מה-05/01 ב-yes VOD וב- 16/02, שלישי בשעה 22:45 ב- yes TV ACTION וב-STINGTV.

מכושפות: הדור החדש: עונה 3 – Charmed – שלוש אחיות בעלות כוחות על טבעיים לקחו על עצמן משימה להגן על המין האנושי משדים המסתובבים בינינו, כאשר אחד מהם הרג את אמא שלהן. החל מה- 25/01 ב- yes VOD וב-25/02 ב-21:00  ב- yes TV DRAMA וב-STINGTV.

ננסי דרו: עונה 2 – Nancy Drew – עונה שנייה לדרמת המתח על פי סדרת הספרים. בעונה השנייה ננסי וחבריה שוב מוצאים את עצמם במרכזה של תעלומה, כשנערה מסתורית צצה ללא זיכרון או ידע לגבי עצמה ומוסרת למשטרה רק שם אחד שהיא מכירה – ננסי דרו. החל מה- 25/01 ב- yes VOD וב-25/02 ב-21:45  ב- yes TV DRAMA וב-STINGTV.

סטרייק: עונה 2 – CB Strike – עונה שנייה לדרמת הפשע מבית ה- BBC, המבוססת על סדרת הספרים רבי המכר של ג’יי. קיי. רולינג (אותו כתבה תחת שם העט רוברט גלברייט). השחקן הבריטי טום בורק (“מלחמה ושלום”) מגלם את דמותו של קורמורן סטרייק, לוחם בצבא בריטניה בעברו, שהופך לבלש פרטי הפועל ממשרד קטנטן בלונדון ולמרות שהוא פגוע פיזית ונפשית, התובנות שלו והרקע שלו כחוקר צבאי נחוצים מאוד כדי לפתור שלושה תיקי רצח סבוכים שחמקו מעיני המשטרה. רובין אלקוט (הולידי גריינג’ר) עוזרתו המסורה של סטרייק עוזרת לו בפתרון התעלומות. החל מה- 21/01 ב- yes VOD וב-27/01 ב-22:50  ב- yes TV ACTIONוב-STINGTV.

סטרייק: עונה 2. HBO, באדיבות yes

הנסיכה הספרדייה: עונה 2 – The Spanish Princess – בעונה החדשה, הנסיכה קתרין מסתגלת לחייה כמלכה וכאם ומנסה לגשר בברית בין אנגליה ואביה, מלך ספרד. במקביל, מג מנסה למצוא את מקומה כמלכת סקוטלנד. החל מה- 10/01 ב-21:45 ב- yes TV DRAMAוב-STINGTV.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

אפליקציית סטינג TV מגיעה לטלוויזיות של LG

נטפליקס מסכמת את שנת 2020. במה הישראליים העדיפו לצפות?

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

תגובה אחת

  1. בחודשים האחרונים יס “מרעיבה” את מינויי סטינג-טיוי ומונעת מהם סדרות איכותיות לא מועטות. כנראה שזה צעד אנטי-צרכני כדי לאלץ אותם לשלם עוד 100 ש”ח לחודש ולעבור ליס+. איתי זה לא יצליח ובקרוב אנטוש אותם עבור ספק שאיננו מחזיק 2 סוגי מנויים.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: