לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. בין התכנים: ריברדייל: עונה 5, הכתום זה השחור החדש: עונות 6 ו-7 וקוברה קאי: עונה 3

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: איש משפחה: עונה 12, חלון פנורמי ונשים קטנות.

ריברדייל: עונה 5 – Riverdale – דרמה הנעורים עם ארצ’י והחבורה חוזרת לעונה נוספת. ב-21.1.

ריברדייל: עונה 5

כתום הוא השחור החדש: עונות 6 ו-7 – Orange Is the New Black – לאחר המהומות, כמה נשים נשלחות לכלא השמור ליצ’פילד, שבין אגפיו שוררת כבר עשרות שנים יריבות מרה וקטלנית. ב-27.1.

קוברה קאי: עונה 3 – Cobra Kai – קוברה קאי חוזרת לסיפור היריבות הנצחי בין דניאל לרוסו (ראלף מאצ’יו) לג’וני לורנס (וילאם זבקה), יותר משלושים שנה אחרי אליפות הקרטה שבה נפגשו השניים לקרב גורלי. בעונה השלישית הרוחות סוערות לאחר עימות אלים בין שני הדוג’ואים, שהותיר את מיגל במצב מסוכן. בזמן שדניאל מפשפש בעברו למצוא תשובות וג’וני מחפש תיקון, קריס מנצל את המצב הרגיש של תלמידיו כדי לבסס את שליטתו. המצב בוואלי עגום יותר מתמיד, וגורלם של התלמידים ושל הסנסיי תלוי על כף המאזניים. יעלה בינואר.

פינגווין בלום – Penguin Bloom – מבוסס על סיפורה האמיתי של סאם בלום, שהפכה למשותקת בחלק הגוף התחתון לאחר שנפלה מגג בניין ומצאה תקווה ותכלית בחיים בעזרת חבר בעל נוצות. ב-27.1.

פינגווין בלום

חלום של בית: עונה 2 – Dream Home Makeover – שיי וסיד מקגי עוזרים למשפחות להגשים חלום וליהנות מבית המותאם לסגנונן הייחודי, בין אם מדובר בבקתה חמימה או באחוזה של שחקן כדורסל אגדי. ב-1.1.

Disenchantment: עונה 3 – בין שקועה עד מעל לראש בתככים מלכותיים, בחוסר היציבות ההולך וגובר של המלך זוג ובדאגות לעתידה של דרימלנד. האם הנסיכה תצליח לשלוט בעניינים כמו מלכה. ב-15.1.

בתוך בתי הסוהר הקשים בעולם: עונה 5 – Inside the World`s Toughest Prisons – רפאל רואו ריצה תקופת מאסר ארוכה על לא עוול בכפו. עכשיו הוא מתנדב לשהות מאחורי הסורגים בבתי כלא בפיליפינים, בגרינלנד ובדרום אפריקה. ב-8.1.

נטפליקס – סרטי מקור

החפירה – The Dig – אלמנה עשירה שוכרת את שירותיו של ארכיאולוג חובב כדי שיבצע חפירות בתלי קבורה שנמצאים בשטח אחוזתה. השניים מגלים אוצר עם חשיבות היסטורית. ב-29.1.

הטיגריס הלבן – The White Tiger – נהג הודי מנצל את חוכמתו ואת עורמתו כדי להיחלץ מהעוני ולהפוך ליזם. ב-22.1.

נטפליקס – דוקומנטרי

בחשכת הלילה: המצוד אחר רוצח סדרתי – סדרה מוגבלת – Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer – שנת 1985 בלוס אנגלס. מאחורי המעטה הזוהר של העיר האופנתית מסתתר רוצח סדרתי. שני בלשים יוצאים למרדף עיקש אחריו. ב-13.1.

קראק: קוקאין, שחיתות וקונספירציה – CRACK: Cocaine, Corruption & Conspiracy – סרט תיעודי על ההיסטוריה המורכבת של הקראק, הסם הזול וההרסני שהופיע ברחובות ארה”ב בתקופת המיתון הכלכלי של שנות ה-80 ועורר בהלה ציבורית. ב-11.1.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

אפליקציית סטינג TV מגיעה לטלוויזיות של LG

נטפליקס מסכמת את שנת 2020. במה הישראליים העדיפו לצפות?

פיצה האט ישראל קיימה פיילוט למשלוח באמצעות רחפן

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: