חדשות

קינדר משיקה אפליקציית משחקים לימודית בעברית

קינדר משיקה את אפליקציית Applaydu - זירת משחקים לימודית בעברית

חברת פררו, יצרנית קינדר, השיקה זירת משחקים לימודית באפליקציית מובייל חינמית – Applaydu. האפליקציה פותחה יחד עם מומחים מאוניברסיטת אוקספורד. בין המשחקים בהם ניתן לשחק באפליקציה ישנם מרוץ מכוניות, משחק זיכרון, זיהוי מדינות,פאזלים ועוד. כל משחק מתאים לפיתוח יכולות הילד בקריאה, חשבון, חשיבה יצירתית ופיתוח דמיון – כולם בדרגות קושי משתנות.

אפליקציית אפליידו כוללת ממשק בעברית והיא פותחה במיוחד לילדים בגילאי 4 עד 9, כאשר היא מאפשרת ללמוד תוך כדי משחק. האפליקציה אינה אוספת מידע או סטטיסטיקות על המשתמשים, אינה שולחת אימיילים ואין חובה לרכוש מוצרים על מנת ליהנות ממנה. בכדי להבטיח סביבה בטוחה המתאימה לילדים, אפליידו אינה מכילה פרסומות וללא צורך ברכישות בתוך האפליקציה (in app purchase). בנוסף לכך, לאורך כל האפליקציה, נמנעו המפתחים משימוש במותג קינדר – הוא אינו מופיע אף לא פעם אחת וכך גם מוצרי החברה אינם מוזכרים או מופיעים בה. האפליקציה אינה מעודדת איסוף צעצועים או רכישת מוצרים, ובכדי להקפיד עוד יותר, אין שימוש במילה “הפתעה” בתוך האפליקציה.

אפליידו מאפשרת בקרה ושליטה של ההורים, אשר יכולים לקבל דוחות שימוש של הילדים באפליקציה, הכוללים את משך זמן השימוש בה, פירוט המשחקים בהם שיחקו הילדים, האם הם צריכים סיוע ואף להתאים את רמת הקושי לגילם. בכדי לעודד זמן איכות בין הילדים להורים, מציעה אפליידו אפשרות למשחק משותף. במהלך המשחקים, מופיע אייקון הורים – לחיצה עליו מעלה שאלות מנחות לשיחה משותפת אודות ההתרחשות שעל המסך. באמצעות שיחה זו, מעודדים ההורים את הילדים לתאר את החוויה שעברו. בכך מאפשרת האפליקציה לא רק זמן משחק, אלא גם זמן איכות ושיפור כישורים.

להורדת האפליקציה למכשירי אנדרואיד

להורדת האפליקציה לאייפון

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

מחסני חשמל מקימה עמדות מכירה של אפל ומרגיזה את איידיגיטל

ה-Poco M3 של שיאומי וה-realme C15 הגיעו לישראל

רשת דינמיקה תחליף מסכי אייפון מקוריים בבתים

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: