חדשות

מרצדס מזמינה אתכם לפתח אפליקציות לרכבים שלה

מרצדס רוצה להעשיר את מערכות המדיה שלה באפליקציות נוספות והיא הודיעה על תחרות מפתחים

חברת מרצדס מעוניינת להעשיר את מערכות המדיה שלה באפליקציות נוספות ולכן היא הודיעה על תחרות בינלאומית ליצירת אקו סיסטם בינלאומי של מפתחי תוכנה לרכב (In-Car Coding Community) שיהיה מורכב ממפתחים, סטארטאפים וחברות תוכנה.

בארץ התחרות תתקיים באמצעות מרכז המחקר והפיתוח של מרצדס בתל אביב. האפליקציות הטובות ביותר יוכלו ליהנות מתמיכת החברה ולהיות מוטמעים ברכבי מרצדס בשלב מאוחר יותר. פרטים על התחרות ניתן לקבל באתר.

לנרשמים לתחרות, מרצדס תספק SDK שיאפשר גישה למערכת ה-MBUX (Mercedes Benz User Experience) של מכוניות היוקרה של החברה. מרצדס מתעניינת באפליקציות לשיפור החוויה הדיגיטלית, מוצרי שירות, תרבות, חינוך, הפעלת בית חכם, האינטרנט של הדברים (IOT) ועוד.

מרצדס גם מחפשת אפליקציות לחטיבת המשאיות שלה, הצעות ספציפיות לאפליקציות הנותנות מענה ופתרון לסקטור העסקי בתחומי הלוגיסטיקה והמשלוחים, ייעול תהליכים, ניהול ציי משאיות וחווית השימוש של נהגי המשאית. זאת תהיה הפעם הראשונה שמפתחי אפליקציות יוכלו לגשת למידע בזמן אמת מהמשאיות של מרצדס.

עם הגשת הרעיונות, יחודדו ויאופיינו הקונספטים הנבחרים. הרעיונות הטובים ביותר ינותחו על ידי מומחים בשלב “המנטורים” של מרצדס והפיתוחים הטובים ביותר עם פוטנציאל מימוש והטמעה יוצגו בכנס היברידי של החברה שייערך באפריל 2021.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

איפה תמצאו את הגלקסי S21 הזול ביותר?

הלפטופים של תערוכת הטכנולוגיה CES

מוצרים חכמים חדשים לבית של שיאומי הגיעו לישראל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: