חדשות

רחפני האבטחה של Indoor Robotics יסיירו בקניונים בארץ

קבוצת השמירה "צוות 3" תציע את הרחפנים של Indoor Robotics לאבטחת קניונים ומשרדים בארץ

קבוצת השמירה “צוות 3”, חתמה השבוע על הסכם הפצה בלעדי בישראל עם הסטארטאפ Indoor Robotics, המפתח רחפני אבטחה לסיורים בתוך מבנים. הרחפן למעשה נותן מעטפת ביטחון היקפי, יחד עם החיבור למוקד המבצעי ולנוכחות הסיירים בשטח. מדובר ברחפן אוטונומי, אשר נועד לסייע בהגנה על מבנים סגורים, כמו: קניונים, משרדים, חנויות וחוות שרתים.

הרחפן הוא בעל יכולות צילום ב- 360 מעלות, היודע לסייר במבנה על פי זמן שנקבע מראש. במהלך הסיור, הרחפן למעשה סורק ו”ממפה” את השטח, כאשר הוא יודע לנוע בחופשיות גם במעברים כמו אזורים צרים ובין דלתות. הרחפן מצויד בחיישנים תרמיים לגילוי חום וקור, המסוגלים לזהות תזוזה בתוך מבנה, נזילות מים, שריפה או ניסיון פריצה ולהתריע על כך. תחנת העגינה שנמצאת בתקרה מאפשרת לו טעינה מחדש ובו בזמן להמשיך ולשמש כמצלמת אבטחה.

הרחפן מסוגל לצאת לסיור במבנה לפי זמן שנקבע מראש. בנוסף, במידה ומתקבלת התרעה מאחד הגלאים, הרחפן מתנתק עצמאית מתחנת העגינה ויוצא לבדוק את הגורם לכך. בזמן אמת, הרחפן משדר אל המוקד המבצעי, כך שניתן לטפל באירוע בתוך שניות ולקבל החלטות מושכלות הודות לצילום און ליין מהשטח ולשלוח סייר ו/או להקפיץ כוחות תגובה נוספים בהתאם לצורך.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: GOtv – סטרימר אנדרואיד TV ב-300 שקל

סקירה: realme 7 5G – דור 5 ב-1,300 שקל

סקירה: סמסונג גלקסי SmartTag – מחזיק מפתחות חכם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: