חדשות

בנק הפועלים משדרג את אפליקציית bit: תשלום פיזי בקופות וכרטיס אשראי bitcard

בנק הפועלים משדרג את אפליקציית bit, מוסיף אופציה לתשלום בנגיעה בקופות פיזיות, כרטיס אשראי חוץ בנקאי bitcard ומגוון הטבות למצטרפים

בנק הפועלים הודיע על השקת כרטיס האשראי bitcard עבור לקוחות האפליקציה bit וגם אפשרות לשלם עם האפליקציה בבתי עסק.

הארנק הסלולרי bit מאפשר כבר תקופה ארוכה העברת כספים בין חברים, תשלום בבתי עסק קטנים ובאפליקציות ואתרים של רשתות גדולות (למשל, דומינוס פיצה, קסטרו ואפליקציית דלק). החל מהשבוע הבא, תאפשר האפליקציה תשלום גם בבתי עסק פיזיים באמצעות הצמדת הסמארטפון לקופה (סמארטפוני אנדרואיד תומכי NFC). מדובר בעצם במהלך מתחרה של בנק הפועלים ו-bit לאפשרות התשלום הקיימת היום בארנקים הסלולריים של חברות האשראי ובנק לאומי.

התשלום באפליקציה יהיה אפשרי ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים כרטיס מסטארקארד ולאחר רישום באפליקציה עצמה. בנוסף, בנק הפועלים יפנה גם ללקוחות בנקים אחרים באמצעות כרטיס האשראי bitcard. הבנק יציע להזמין את הכרטיס החדש אשר מונפק על-ידי חברת cal. תהליך ההזמנה לדברי בנק הפועלים אמור לקחת כשתי דקות ויאפשר להשתמש בכרטיס האשראי בצורה מיידית דרך האפליקציה. הכרטיס הפיזי יגיע לאחר מספר ימים עם שליח לביתו של הלקוח, אבל מכיוון שהאפליקציה כבר מאפשרת לשלם במספר רב של בתי עסק, המשתמש לא יהיה חייב לשאת את הכרטיס איתו.

החזר כספי בתשלום עם bitcard

מזמיני כרטיס bitcard, ייהנו מהטבת הצטרפות של עד 250 שקל באמצעות Buyme וגם מהנחה של 10% במגוון מותגים ומקומות בילוי (עד 250 שקל). למשל, ב-gett, וולט, גוד פארם, גולף, סטימצקי, ארומה ת”א, רשת סטורי ועוד. בנוסף, לקוחות bitcard יהיו זכאים לכלל ההנחות של כרטיס Cal והחזר כספי של עד 10% מהקניות עד לסכום של 150 שקל בתקופת המבצע.

עבור משתמשי אייפון, אשר אופציית תשלום בנגיעה באמצעות NFC בקופות פיזיות לא זמינה להם (בגלל מגבלות של אפל), יוכלו ליהנות מההטבות בעזרת הכרטיס הפיזי.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

מהיום אפשר לשלם במקדונלד’ס עם bit

שחקנית סלולר סינית חדשה בישראל – OPPO

רחפני האבטחה של Indoor Robotics יסיירו בקניונים בארץ

3 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: