חדשות

PlayStudios יוצאת להנפקה לפי שווי של 1.1 מיליארד דולר

PlayStudios הודיעה על הנפקה לפי שווי של 1.1 מיליארד דולר

חברת המשחקים PlayStudios המפתחת משחקי קזוא’ל לסמארטפונים ו- Acies Acquisition Corp חברה ציבורית מיוחדת למטרות רכישה, מודיעות כי התקשרו בהסכם מיזוג סופי שבעקבותיו תהפוך PlayStudios לחברה ציבורית. בתום סגירת העסקה, החברה המשולבת תיקרא PlayStudios ותישאר רשומה בנסד”ק בסימול MYPS. ההנפקה יוצאת לפי שווי של 1.1 מיליארד דולר, כאשר גיוס ההון נועד בכדי לבצע רכישות אסטרטגיות וליצור הזדמנויות צמיחה.

ב-2016 רכשה PlayStudios את הסטראטאפ הישראלי שייקר ועל בסיסו הקימה את הסטודיו התל אביבי שלה. שייקר הוקם ב-2011 במטרה ליצור פלטפורמה למפגשים חווייתיים על גבי רשתות חברתיות. שייקר גייסו כ-20 מיליון דולר ולאחר חמש שנות פעילות נרכשו על ידי חברת PlayStudios האמריקאית. הסטודיו התל אביבי פיתח את המשחק המצליח POP!Slots. לחברה סניפים במקומות נוספים בעולם, ובין היתר בארה״ב והונג קונג, שביחד אחראים על פורטפוליו המשחקים המגוון של החברה.

PlayStudios פיתחה פורטפוליו מגוון של משחקים מובילים שמשכו קהל מעריצים נאמן, בין השאר בזכות תוכנית הנאמנות “playAWARDS” של החברה. התוכנית מאפשרת לשחקנים לזכות בפרסים בעולם האמיתי, מתוך אוסף של יותר מ-80 שותפים ו-275 מותגים בתחומי הבידור, קמעונאות, נסיעות, פנאי ומשחקים. עד היום, הקהילה של PlayStudios השתמשה בנקודות הנאמנות שלה בתוך היישום כדי לרכוש למעלה מ-10 מיליון פרסים בשווי קמעונאי של קרוב ל-500 מיליון דולר.

כיום יושבת PlayStudios בפלורנטין בתל-אביב, כאשר היא מעסיקה 140 עובדים בישראל ועוד 260 עובדים בעולם.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

בנק הפועלים משדרג את אפליקציית bit: תשלום פיזי בקופות וכרטיס אשראי bitcard

שחקנית סלולר סינית חדשה בישראל – OPPO

רחפני האבטחה של Indoor Robotics יסיירו בקניונים בארץ

השאר תגובה

%d