כללי

חושבים לרכוש מדיח כלים חדש? הכירו את הטכנולוגיות שיהפכו את הצלחות והסירים שלכם למבריקים יותר

מדיחי הכלים כוללים היום טכנולוגיות רבות, ההופכות את פעולות הניקוי לטובה יותר. אספנו עבורכם מספר תכונות חדשות, אשר יעזרו לכם בבחירת המדיח הבא שלכם

בחסות Beko

לנגיף הקורונה הייתה השפעה אדירה על אורח החיים של כולנו, כאשר אחת הבולטות שבהן הייתה הריחוק החברתי. בשנה האחרונה כולנו היינו יותר בבתים שלנו, כאשר העבודה, החיים הפרטיים והבילויים התערבבו והתקיימו במקום אחד. אם בתקופה שלפני הקורונה היינו אוכלים צהריים בעבודה, בתקופה הזאת, כל הארוחות של כל בני המשפחה מתקיימות בבית, מה שאומר, שיש הרבה יותר כלים לשטוף בסיום הארוחה.

Beko, מותג מוצרי החשמל הביתיים המוביל באירופה, השיק לאחרונה סדרת מדיחי כלים, אשר תעזור לכם לקבל כלים נקיים יותר ובמהירות רבה יותר.

מדיח כלים Beko. צילום יח"צ
מדיח כלים Beko. צילום יח”צ

תכירו את CornerIntense, הטכנולוגיה שתעזור למדיח שלכם להגיע לכל לכלוך, אפילו כזה המסתתר בצלוחית בפינת המדיח. היום, זרועות הריסוס הקיימות במדיחי הכלים מבצעות את הניקוי שלהם במבנה מעגלי, כידוע, מבנה המדיח הוא מרובע. מה שמקשה על הזרועות לבצע ניקוי לכלים הקטנים, שבדרך כלל נמצאים בצדדים של הסלסלה. טכנולוגיית CornerIntense מציעה זרועות ריסוס המבצעות את הפעולה במבנה מרובע, כאשר בזכות העיצוב המיוחד, המים מגיעים לכל פינה במדיח.

אנחנו משתמשים במדיח הכלים לעיתים קרובות יותר מבעבר וזה גם מחייב אותנו למלא את חומרי הניקוי וההברקה באופן תכוף יותר. ב-Beko ניסו למצוא פתרון גם למטרד הזה, כאשר התשובה לכך היא טכנולוגיית – AutoDose. מדובר בטכנולוגיה שנשמעת פשוטה, אבל היא חוסכת את המטלה המרגיזה של מילוי ג’ל הניקוי ונוזל ההברקה, בדיוק לפני פעולת ההדחה. AutoDose מציעה למלא את שני מיכלי הניקוי הנפרדים רק פעם בחודש ולשכוח מהם, כך שבפעם הבאה שמסיימים ארוחה, פשוט מכניסים את הכלים למדיח ומפעילים אותו, בלי שום פעולה נוספת. כמובן ש-AutoDose יודעת להתאים את כמות חומרי הניקוי וההברקה הדרושים לכל הדחה, בהתבסס על תוכנית ההדחה שנבחרה. כמו כן, בזכות הטכנולוגיה הזאת, אין סיכון לשאריות חומרי ניקוי בשימוש בתוכניות קצרות. אגב, Beko גם מאפשרת למשתמשים לבצע הזמנה אוטומטית לחומרי הניקוי באמצעות האפליקציה שלה – HomeWhiz. הדבר מתבצע, כאשר המערכת מזהה שג’ל הניקוי או נוזל ההברקה הולכים ואוזלים, ברגע הזה, היא תבצע הזמנה אוטומטית שלהם (פונקציה הקיימת במדיחי הכלים החכמים של החברה).

 אומנם AutoDose מתאימה למי שמשתמשים בג’ל ניקוי, אבל מי שמעדיף להשתמש באבקת ניקוי כלים או בטבליות עדיין יכול להשתמש בהם, רק ללא השימוש ב-AutoDose.

הפתרון לסירים המלוכלכים

מחבתות וסירים הם כאב ראש לא קטן, בדרך כלל, לפני שאנחנו מכניסים אותם למדיח, אנחנו מנקים אותם משאריות המזון שנדבקו לדפנות, שלא לדבר, שלפעמים אנחנו בכלל מוותרים על הניקוי שלהם במדיח ומבצעים את פעולת הניקוי במלואה באופן ידני. טכנולוגיית AquaIntense של Beko פותרת את הניקוי הידני ממחבתות וסירים, כאשר הדבר מתבצע על-ידי אזור יעודי בתחתית המדיח, הכולל בתוכו לחץ מים חזק יותר, אשר מסוגל לבצע ניקוי טוב יותר פי 5. לחץ המים מסוגל להגיע לכל פינה בכלי הנמצא באזור שלו, מה שמספק בסופו של דבר סיר נקי ומבריק.

גם כלים ארוכים עם מבנה צר, כמו: צנצנות, בקבוקי תינוק או בקבוקי מים זכו להתייחסות טכנולוגית מצד Beko. טכנולוגיית DeepWash מסוגלת לנקות כלים בעלי עומק של עד 30 ס”מ, כאשר הם מונחים באזור יעודי במדיח, הכולל 3 צינורות מים המסוגלים לטפל בבעיה המאתגרת הזאת ולהשאיר את אותם כלים, ללא לכלוך בתחתית שלהם.

לאחר שעברנו על הטכנולוגיות ש-Beko שילבה במדיחי הכלים שלה לניקוי טוב יותר, יש עוד שתי נקודות שאנחנו צריכים לדבר עליהם: מהירות הניקוי וייבוש, כי בסופו של דבר, אנחנו לפעמים צריכים את הכלים נקיים ובמהירות. תוכנית BQuick 45 משלבת בין ניקיון יסודי למהירות. התוכנית מסוגלת לבצע את כל פעולת ההדחה והייבוש ב-45 דקות בלבד, אפילו שהמדיח עמוס בכלים. בתור בונוס, המדיח יפתח את הדלת שלו באופן אוטומטי, בעת סיום העבודה, כך שגם האדים יצאו ואתם לא תצטרכו להחזיק צלחות או כוסות חמות.

עבור פעולת הייבוש המהירה, Beko פיתחה את טכנולוגיית Superior Dry, אשר מסוגלת לייבש עבורכם את הכלים, ללא שום כתם או רטיבות עליהם. כאשר רוצים ליהנות מהטכנולוגיה הזאת, כל שצריך זה ללחוץ על הכפתור הייעודי בלוח הבקרה ולהפעיל אותה לצד כל תוכנית אחרת של המדיח. Superior Dry לא מוסיפה זמן לפעולת המדיח, אלא מאפשרת לו לבצע את הפעולה במהירות, כמו כן, היא מבטיחה שהכלים יצאו מבריקים.

לא כדאי לפספס גם…

Beko הציגה מכונת כביסה ומקרר עם חיטוי נגד קורונה

Beko מציגה מייבש כביסה עם חיישני לחות

Beko השיקה תנור לחימום שני מאכלים בטמפרטורות שונות

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: