חדשות

המסכה החכמה של LG הגיעה לארץ

ה- Puricare Wearable Air Purifier הוא המסנן האוויר הלביש החכם של LG, אשר מושק היום בארץ תחת תג מחיר של 990 שקל

מגפת הקורונה הכירה לכולנו את עולם המסכות. היה זה טבעי, שיצרניות הטכנולוגיה יוציאו פיתוחים משלהם, אשר יציעו יכולות מתקדמות יותר למסכות הרגילות. חברת LG הודיעה שהיא משיקה היום (שלישי) את ה-Puricare Wearable Air Purifier בעלות של 990 שקל דרך אתר האינטרנט Brimag Online.

LG - מסנן אוויר לביש. צילום יח"צ
LG – מסנן אוויר לביש. צילום יח”צ

במסכה החכמה הזאת ישנם צמד מאווררים ומסנני H13 HEPA, בהם משתמשת LG גם לטובת מטהרי האוויר הביתיים שלה. המסננים מספקים אוויר נקי עבור המשתמש גם במרחב הציבורי וגם בתוך מבנים. בזמן השימוש, החיישנים במסכה לומדים את קצב הנשימה ובהתאם לכך מתאימים את מהירות המאווררים (לפי שלוש דרגות מהירות שונות). כך הם יכולים להגביר את קצבם על מנת לסייע לאוויר להיכנס או להאט ולא להקשות בנשימה.

LG - מסנן אוויר לביש. צילום יח"צ
LG – מסנן אוויר לביש. צילום יח”צ

השימוש במהירות המאווררים היא זאת שמשפיעה על זמן העבודה, הסוללה מספיקה ל-8 שעות רצופות בעוצמה נמוכה או עד 4 שעות בעוצמה הגבוהה. הערכה כוללת תיק נשיאה ואיחסון של המסננים הפנימיים אותם צריך להחליף אחת ליום, בהתאם לשימוש. הערכה עצמה כוללת 30 יחידות של מסננים פנימיים, אשר נמכרים ב-70 שקל לחבילה. כמו כן, יש צורך להחליף אחת לחודש את צמד מסנני האוויר הנמכרים ב-70 שקל. שתי יחידות מצורפות לערכה.

לדברי גיא בן יהודה, סמנכ”ל השיווק של LG בישראל: “ה-LG Puricare הוא מטהר האוויר הלביש הראשון בעולם, ובזכותו נוצרה קטגוריה חדשה של מוצרים שמטרתם לאפשר לנו להמשיך ולנשום אוויר נקי בכל מקום אליו נלך”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

חושבים לרכוש מדיח כלים חדש? הכירו את הטכנולוגיות שיהפכו את הצלחות והסירים שלכם למבריקים יותר

הבנק מבוסס בינה מלאכותית יצא לדרך

סקירה: סמסונג Galaxy S21 5G עולה 1,600 שקל פחות מהאולטרה; האם שווה לרכוש דווקא אותו?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: