חדשות

Toshiba Mobile Zero Client – מערכת מאובטחת לעבודה מהבית

חברת מפעיל, יבואנית מחשבי דיינבוק (לשעבר טושיבה) החלה לשווק בארץ פתרון לעבודה מאובטחת מהבית

חברת מפעיל, יבואנית מחשבי דיינבוק (לשעבר טושיבה) החלה לשווק בארץ פתרון לעבודה מאובטחת מהבית. המעבר לעבודה מאסיבית מהבית, גרם להרבה קשיים ואתגרים בקרב חברות וארגונים, בינהם אבטחת המידע ושמירתו. תשתיות האבטחה בבתים הפרטיים בדרך כלל אינן חזקות ומאובטחות כמו במשרדים ובחברות גדולות, לכן ישנה סבירות גבוהה יותר לפריצות אבטחה, תקיפות סייבר וגניבת מידע חיוני משרתי ומחשבי החברה.

מערכת (TMZC) Toshiba Mobile Zero Client  היא מערכת המאפשרת לעובדים גישה מלאה לכל יישומי הארגון, מבלי להשאיר זכר למידע מקומי וברמת אבטחה גבוהה. המערכת היא בעצם תחנת עבודה וירטואלית, הנראית כמחשב נייד לכל דבר, אך אינה מכילה דיסק קשיח, מערכת הפעלה או מקום לאחסון כל מידע. באמצעותה מתחבר העובד לשרת עליו מותקנת מערכת שולחן עבודה וירטואלית (VDI) שעובדת על כל יישומי הארגון, כאשר המחשב עצמו נשאר סוג של “גולם” ריק.

המערכת מאפשרת לעובד גישה לכל מידע רצוי, כולל מידע אישי ותוכנות, כאשר המידע נמצא בענן החברה המאובטח והשליטה המלאה על זכויות הגישה למערכת, למידע ולתוכנות נמצאת בידי מחלקת ה -IT הארגונית. היתרון כאן, שאם המחשב מגיע לידיים הלא נכונות, איש לא יכול להפעיל את המערכת או לגנוב נתונים שמעולם לא נשמרו עליו.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: מיקרוסופט Travel Hub – הפתרון לבעיית החיבורים בלפטופ

סקירה: Ergonomic Desktop – המקלדת הארגונומית של מיקרוסופט

סקירה: לוג’יטק MX Keys – מקלדת לשליטה במחשב ובסמארטפון

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: