לפטופים

סקירה: מיקרוסופט Travel Hub – הפתרון לבעיית החיבורים בלפטופ

ה-Travel Hub של מיקרוסופט נותן פתרון טוב למי שרכש לפטופ ונתקע עם מעט מאוד חיבורים לאביזרים שלו

ישנה מגמה אצל חלק גדול מיצרניות הלפטופים, והיא לצמצם את מספר החיבורים הקיימים במחשבים שלהם. חלק מהיצרניות מגזימות ומשלבות רק חיבור אחד או שניים של USB-C, בעוד אחרות קצת יותר מפרגנות ומוסיפות גם כניסות USB-A ו-HDMI. בכל מקרה, רוב הסיכויים שהלפטופ שלכם זקוק דחוף לעוד חיבורים ואתם בעיקר עסוקים בלהתרגז על יצרנית המחשבים. במיקרוסופט מציעים את ה-USB-C Travel Hub, אשר בא לפתור לכם בדיוק את הבעיות האלו.

מפצל מיקרוסופט למחשב. צילום צחי הופמן
מפצל מיקרוסופט למחשב. צילום צחי הופמן

עיצוב: ה-Trave Hub נראה טוב יחסית למוצר שמראש מוגדר כמשעמם. הוא מלבני, כולל בחזית את הלוגו של מיקרוסופט והוא קומפקטי, כך שהוא לא תופס כמעט מקום בתיק. המשקל שלו עומד על קצת יותר מ-99 גרם והוא מגיע בצבע שחור. פתרון עיצובי נחמד שמיקרוסופט מצאה לכבל ה- USB-C המאפשר את החיבור של המפצל למחשב, הוא להכניס חלק קטן ממנו לפתח קטן בקצה העליון של המפצל, כך שהוא לא יתנדנד בזמן שסוחבים אותו והוא גם יכול לשמש כידית נשיאה.

חיבורים: מבחינת חיבורים, יש כאן כל מה שצריך: כניסת Ethernet שממש קשה למצוא בלפטופים של ימינו, מה שמאפשר להכניס כבל רשת ולהתחבר לאינטרנט (תמיכה עד 1 גיגה). כניסת VGA, חיבור USB-C 3.2 דור 2, חיבור USB-A 3.2 דור 2 וחיבור HDMI 2.0 עם תמיכה ב-4K.

מחיר: 420 שקל

בשורה התחתונה, ה-Travel Hub הוא אומנם לא המוצר הזול ביותר בקטגוריה, אבל אני משתמש בו כבר תקופה והוא נותן פתרון טוב עבור לפטופים המגיעים עם מעט מאוד חיבורים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

פרויקט מיוחד: 4 לפטופים עד 3,000 שקל

שינויים בצמרת מכירות הלפטופים לצרכנים בישראל

סוני חשפה את הפלייסטיישן 5 ואת המשחקים החדשים

5 תגובות

השאר תגובה

%d