לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באפריל בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אפריל. בין התכנים: כוח רעם, אבא, תרגיע ומשפחת מיטשל ומלחמתה במכונות

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אפריל. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: טרויה, רמבו 1 עד 3, שרק 2 ופול בלארט נשאר בווגאס.

יועצת החתונות – The Wedding Coach – ג’יימי לי, כלה לשעבר וקומיקאית, מלווה זוגות אובדי עצות ונותנת להם טיפים. ב-7.4.

הנחש – The Serpent – הרוצח הסדרתי צ’ארלס סובראג’ אורב לתיירים מערביים שבאו לטייל באסיה בשנות ה-70. מבוסס על אירועים אמיתיים. ב-2.4.

לואיס מיגל – הסדרה: עונה 2 – Luis Miguel: The Series – הקריירה החדשה של לואיס מיגל נוסקת לגבהים חדשים, אבל הוא נאלץ להתמודד עם קשיים בחיי המשפחה. ב-18.4.

דייוויד אטנבורו: החיים בצבע – Life in Color with David Attenborough – סדרה תיעודית החוקרת את הטבע באמצעות טכנולוגיה חדשנית המראה איך בעלי חיים עושים שימוש בצבעים בכדי לשרוד ולפרוח בסביבת המחיה שלהם. ב-22.4.

מדריך לשינה – Headspace Guide to Sleep  – מדריך אנימציה ידידותי הבוחן את עקרונותיה של שינת לילה איכותית וכולל הסברים על שיטות הירדמות מומלצות. ב-28.4.

צל ועצם – Shadow and Bone – מציירת מפות יתומה מגלה שיש לה כוח אדיר שיכול לשנות את הגורל של עולמה מוכה המלחמה. היא נאלצת להילחם בכוחות אפלים שזוממים נגדה. ב-23.4.

אבא, תרגיע – Dad Stop Embarrassing Me – אב יחידני ובעליו של מותג קוסמטיקה, מקבל קורס מזורז באבהות, כאשר בתו המתבגרת עוברת לגור איתו. ב-14.4.

אבא, תרגיע

The Circle: עונה 2 – עונה נוספת לסדרה בה צוות של בעלי ברית, אויבים ומתחזים, מתחברים זה לזה ומתחרים על פרס כספי. ב-14.4.

נטפליקס – סרטי מקור

קאובוי של אספלט – Concrete Cowboy – נער מרדן נשלח להעביר את הקיץ בפילדלפיה, שבה הוא מחדש את הקשר עם האב ורוקם קשר חם ומיוחד עם קהילה מלוכדת של בוקרים שחורים. ב-2.4.

כוח רעם – Thunder Force – שתי חברות ילדות נפגשות מחדש כשאחת מהן ממציאה נוסחה שמעניקה כוחות על לאנשים רגילים. הן הופכות לגיבורות על לא שגרתיות שיוצאות להילחם בפשע. ב-9.4.

דברים ששמענו וראינו – Things Heard & Seen – בני זוג ממנהטן עוברים לכפר קטן בעמק ההדסון ומגלים שצל מרחף על נישואיהם ומעורר את הסודות הטרגיים ששוכנים בביתם החדש. ב-29.4.

משפחת מיטשל ומלחמתה במכונות – The Mitchells vs. The Machines – קומדיה מצויירת על משפחה היוצאת לטיול ומוצאת את עצמה במלחמה טכנולוגית נגד המכשירים החכמים שלהם, שהחליטו להשתלט על העולם. ב-30.4.

אהבה ומפלצות – Love and Monsters – שבע שנים אחרי ששרד את אפוקליפסת המפלצות, ג’ואל מחליט לעזוב את הבונקר המוגן שבו הוא חי ולצאת לחפש את האקסית שלו. ב-14.4.

ארלו, ילד אליגטור – Arlo the Alligator Boy – ארלו, ילד אליגטור אופטימי עוזב את הביצה שבה הוא חי ונוסע לניו יורק, בכדי למצוא את אביו שמעולם לא הכיר. בדרך הוא מכיר חברים חדשים ונאלץ להימלט מהלוכדים שרודפים אחריו. ב-16.4.

נטפליקס – דוקומנטרי

מופע מחווה לדולי פרטון – Dolly Parton: A musiCares Tribute – ערב מחווה לדולי פרטון. ב-7.4.

שוד האומנות הגדול בהיסטוריה – This Is A robbery: The World`s Biggest Art Heist – ב-1990 הצליחו שני גברים מחופשים לשוטרים לחדור בעורמה למוזיאון בבוסטון ולגנוב יצירות בשווי מיליוני דולרים. סדרה תיעודית על הגניבה שהכתה בתדהמה את עולם האומנות. ב-7.4.

האהבה שלי: שישה סיפורים על אהבת אמת – My Love: Six Stories of True Love – סדרה תיעודית שצולמה לאורך שנה אחת ומציגה דיוקנים אינטימיים על שישה זוגות ותיקים מרחבי העולם, המספרים על אהבתם ארוכת השנים. ב-13.4.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: JBL LinkBar – סאונד בר עם אנדרואיד TV

נטפליקס – הורדה אוטומטית לתוכניות מומלצות לסמארטפון

“ליגת הצדק: גרסת סניידר”, איפה תוכלו לראות אותו בארץ וכמה זה יעלה לכם?

3 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: