לוח שידורים

התוכניות החדשות באפריל בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אפריל. בין הסדרות: פירסון, הבור וניו אמסטרדם

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אפריל.

ניו אמסטרדם – מנהל רפואי חדש מפר את הכללים לריפוי המערכת בבית החולים הציבורי הוותיק ביותר באמריקה. בערוץ הסדרות וב-VOD.

גוונים של כחול – ג’ניפר לופז מככבת בתפקיד הארלי סנטוס, בלשית אם חד הורית מ NYPD שנאלצת לעבוד עבור צוות המשימה נגד השחיתות של ה-FBI,  תוך התמודדות עם בעיות כלכליות ומשפחתיות משלה. בערוץ הסדרות וב-VOD.

ארבע חתונות ולוויה אחת –  הגרסה הטלוויזיונית לסרט הקולנוע המוכר. בערוץ הסדרות וב-VOD.

פירסון – כשרישיון עריכת הדין שלה נשלל, ג’סיקה פירסון (ג’ינה טורס) עוזבת את העיר ניו יורק ומצטרפת לעולם הפוליטיקה המאיים וצמא הדם של שיקאגו. כעת, יש לה תפקיד חדש (“פיקסרית” של ראש העיר) ועליה לנקות את העיר מכל השחיתות ולהתמודד מול מתנגדיו המסוכנים של ראש העיר. סדרת הספין אוף של הדרמה המשפטית SUITS. בערוץ הסדרות וב-VOD.

רוק 30 – ליז לימון (טינה פיי), הכותבת הראשית של תוכנית המערכונים – “TGS עם טרייסי ג’ורדן”, חייבת להתמודד עם בוס חדש ויהיר (אלק בולדווין) וכוכב חדש ומטורף (טרייסי מורגן), שמצטרף לצוות השחקנים של התכנית. כל זאת תוך ניסיון להריץ תוכנית טלוויזיה מצליחה מבלי לאבד את דעתה. בערוץ הסדרות וב-VOD.

דאונטאון אבי – דרמה תקופתית על חייה של משפחת האצולה הבריטית קרולי ועובדיה בתחילת המאה העשרים על רקע אירועים היסטוריים המשפיעים על החברה הבריטית. בערוץ הסדרות וב-VOD.

הפשע – דרמת הפשע מבית Hulu. הסדרה מבוססת על חייה האמיתיים של ג’יפסי רוז בלאנשארד ורצח אמה. דידי בלאנשארד הואשמה בהתעללות בבתה תוך המצאת מחלות ומוגבלות, ולבסוף נרצחה על ידי בן הזוג של הבת. בערוץ הסדרות וב-VOD.

המורדים – טלנובלה ארגנטינאית העוקבת אחר סיפורם של תלמידים מחוננים עם מלגות, בני המשפחות העשירות ביותר בארגנטינה בבית ספר תיכון פרטי יוקרתי ליד בואנוס איירס. בערוץ הסדרות וב-VOD.

הבור: עונה 4 – עונה חדשה לסדרת האקשן הטורקית בכיכובם של אראס בולוט אינמלי (“נס בתא מספר 7”) ובאריש ארדוץ’ (“אהבה להשכרה”). ימים ראשון עד חמישי ב- 21:30 , החל מה-21 באפריל בערוץ הדרמות הטורקיות פלוס.

קח את ידי – עונה חדשה לדרמה הטורקית בכיכובם של אלפ נוברוז (“פזילט”) ואלינה בוז. ימים ראשון עד חמישי ב- 19:50, בחודש אפריל בערוץ הדרמות הטורקיות פלוס.

אבות המזון של אמריקה – העונה השנייה מתמקדת בהיסטוריה של כמה ממותגי תעשיית המזון הענקיים באמריקה. לצד סקירה היסטורית, הסדרה תעסוק בקרבות האדירים בין מותגי העל וכיבוש נתחי שוק בארה”ב ובעולם: החל מ”פיצה האט” נגד “דומינוס פיצה”, דרך “מקדולנד’ס” נגד “ברגר קינג” ועד ל”היינץ” נגד “קמפבל”. החל מה-21 באפריל בימי רביעי ב-22:30 בערוץ ההיסטוריה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

התוכניות והסרטים החדשים באפריל בנטפליקס

נטפליקס – הורדה אוטומטית לתוכניות מומלצות לסמארטפון

“ליגת הצדק: גרסת סניידר”, איפה תוכלו לראות אותו בארץ וכמה זה יעלה לכם?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: