חדשות

שואב האבק ומסנן האוויר החדשים של שיאומי הגיעו לישראל

מוצרים חדשים של שיאומי הגיעו לארץ: שואב אבק Mi Vacuum Cleaner Light ב-550 שקל ומסנן אוויר - Mi Air Purifier 3C ב-650 שקל

המילטון, היבואנית הרשמית של שיאומי בישראל השיקה מוצרים חדשים לבית: שואב אבק Mi Vacuum Cleaner Light ומסנן אוויר – Mi Air Purifier 3C.

שיאומי Mi Vacuum Cleaner Light . צילום יח"צ
שיאומי Mi Vacuum Cleaner Light . צילום יח”צ

ה-Mi Vacuum Cleaner Light הוא שואב אבק אלחוטי עם עוצמת שאיבה של 17,000PA ועוצמת יניקה מעט חלשה של 50AW,  זאת כוללת שני מצבי עוצמה לשאיבה יומיומית או לניקיון אינטנסיבי. לדגם הזה סוללה המספקת זמן עבודה של 45 דקות. משקל השואב עומד על 1.2 ק”ג, הוא כולל גוף קל ומכיל מנוע וסוללה קומפקטיים. מערכת הסינון של השואב היא תלת שלבית עם יעלות סינון של 99.98%. המערכת כוללת מסנן ציקלון, מסנן HEPA ומסנן כותנה. ערכת השואב כוללת: ראש שאיבה ממונע רצפתי עם מברשת, מתאם שאיבה צר מוארך ומתאם שאיבה עם מברשת רכה. המחיר: 550 שקל.

שיאומי Mi Vacuum Cleaner Light . צילום יח"צ
שיאומי Mi Vacuum Cleaner Light . צילום יח”צ

המוצר השני אותו השיקה המילטון הוא ה-Mi Air Purifier 3C, מדובר במסנן אוויר בעל שכבת True HEPA עם יעילות של עד 99.97%, אשר כוללת: עשן סיגריות, חלקיקי עובש, חיידקים, וירוסים וריחות קלים. למסנן מערכת סירקולציה פתחי אוויר ב-360 מעלות וגם חיישני לייזר המספקים קריאות איכות אוויר פנימיות, כך שבשימוש במצב אוטומטי תתבצע התאמת מהירות סינון על בסיס איכות האוויר, לקבלת סינון אוויר יעיל עם חסכון באנרגיה.

שיאומי Mi Air Purifier 3C . צילום יח"צ
שיאומי Mi Air Purifier 3C . צילום יח”צ

ל-Mi Air Purifier 3C מסך דיגיטלי עם חיווי צבעוני המציג את מדד איכות אוויר, מחוון WI-FI, מצבי פעולה (אוטומטי – התאמה לרמת הזיהום בחלל, לילה, ידני). במסנן ניתן לשלוט בפקודות קוליות באמצעות העוזרות הקוליות של גוגל ואמזון (באנגלית). המחיר: 650 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: H6 – שואב האבק האלחוטי הידני הראשון והמוצלח של roborock

סקירה: שואב אבק אלחוטי – Tefal X Force Flex 8.60 ב-1,400 שקל

סקירה: סנסיבו רוצה לסנן את האוויר שלכם בבית

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: