חדשות

מהיום אפשר לתדלק עם Waze בסונול

לא רק ניווט, אפליקציית Waze החלה בשיתוף פעולה עם רשת תחנות הדלק סונול, אשר מציע למשתמשים לשלם דרכה

אפליקציית הניווט Waze החלה בשיתוף פעולה עם רשת תחנות הדלק סונול, במטרה להציע למנווטים באמצעותה לשלם על התדלוק. מדובר בעצם בשירות משלים של Waze לחיפוש תחנות דלק ומחירי התדלוק בתחנות בארץ.

על מנת להשתמש בשירות החדש, נהגים אשר ינווטו וייכנסו לתחנות סונול, יקבלו עם הכניסה לתחנה הודעה באפליקציה המפנה אותם לתשלום מהיר מהסמארטפון באפליקציית סונול. בלחיצת כפתור יוכלו הנהגים לקשר בין אפליקציית Waze לאפליקציה של סונול ולבצע תשלום. בנוסף, ייהנו מצבירת נקודות והטבות באפליקציית סונול. למשל, תדלוק של 1 ליטר שווה נקודה אחת ולאחר צבירה של 100 נקודות, ניתן לבחור הטבות ברשת חנויות הנוחות של סונול.

התשלום עצמו לא מתבצע דרך Waze אלא דרך אפליקציית סונול. נהגים שעדיין לא התקינו את האפליקציה יעברו תחילה לעמוד ההורדות בחנות האפליקציות וידרשו לבצע רישום.

“אנחנו שמחים להיות אחד מהשווקים הראשונים בו הפיצ’ר יפעל, בנוסף לארה”ב וברזיל”, אומרת דנה בורגר, מנהלת הפעילות המסחרית של Waze בישראל. “על ידי שילוב אפשרות תשלומי הדלק ב-Waze , בתקופה בה התנועה בישראל חוזרת לרמות טרום הקורונה, סונול תגיע למיליוני נהגים, ויחד נקדם חדשנות, טכנולוגיה ותרבות של תשלומים דיגיטליים”.

זהו לא שיתוף הפעולה הראשון של סונול עם אפליקציות משלימות. רשת תחנות הדלק מציעה כבר תקופה ארוכה לשלם עבור התדלוק אצלה באמצעות אפליקציית תשלומי החנייה פנגו.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

ניסיתי את אפליקציית bit החדשה – איך זה לשלם עם הסמארטפון במכולת?

שופרסל בפיילוט לעגלה חכמה. הלכתי לעשות איתה קניות

לא רק אפל Pay: גרמין חוגגת 20 אלף משתמשים בשירות התשלומים שלה

השאר תגובה

%d