חדשות

אפליקציית PayBox הוסיפה אפשרות לתשלום ב-Tap בחנויות

משתמשי PayBox יכולים להתחיל לשלם בהצמדת הסמארטפון בחנויות. התכונה החדשה זמינה רק ללקוחות אנדרואיד ולא לכל כרטיסי האשראי

אפליקציית התשלומים PayBox מרחיבה את שירותי הארנק הדיגיטלי שלה, כאשר היא מוסיפה אפשרות לתשלום ב-Tap (הצמדת הסמארטפון לקופה) בחנויות. השדרוג החדש נוסף לאפליקציה של PayBox לאנדרואיד (הוא יהיה זמין לשימוש בימים הקרובים). השירות הזה משתמש בהתקן ה-NFC לביצוע התשלום, בדיוק כמו באפל Pay או אפליקציות אחרות.

PayBox Tap. צילום מסך
PayBox Tap. צילום מסך

לפחות כרגע, אופציית התשלום הזאת, זמינה רק לבעלי כרטיסי אשראי של בנק דיסקונט, שופרסל ומרכנתיל. דיסקונט ושופרסל הם בעלי האפליקציה ולכן היה זה הגיוני שאלו יהיו כרטיסי האשראי הנתמכים. מה שכן, כרטיס האשראי של שופרסל מונפק על-ידי חברת האשראי כאל והיא גם זה שמנפיקה את כרטיס האשראי של bit.

בשלב זה, לא נראה ש-PayBox מקדמת יותר מדי את אופציית ה-Tap, כי המידע על התכונה החדשה מופיע בעיקר בפירוט של עדכוני הגרסה, כאשר לפחות מהתנסות שלנו, האפליקציה לא הציגה אותה בעמוד הבית.

PayBox הוא כרגע הארנק הדיגיטלי היחיד בישראל, אשר מאפשר לצבור בו כסף והוא לא עובר ישירות לחשבון הבנק. האפליקציה מוכרת בעיקר בגלל היכולת להעביר באמצעותה כספים בין חברים ובני משפחה. PayBox מאפשרת להשאיר את הכסף אצלה ולשלם איתו כאשר יש צורך, בדיוק כמו ארנק רגיל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

ניסיתי את אפליקציית bit החדשה – איך זה לשלם עם הסמארטפון במכולת?

שופרסל בפיילוט לעגלה חכמה. הלכתי לעשות איתה קניות

לא רוצים לשלם לגוגל? פתרונות לאחסון התמונות שלכם בבית

תגובה אחת

השאר תגובה

%d