חדשות

ווסטרן דיגיטל הציגה דור שני לפתרון האחסון UFS 3.1

ווסטרן דיגיטל הציגה את הדור השני לפתרון האחסון UFS 3.1 עבור סמארטפונים מדור 5

ווסטרן דיגיטל הציגה את הדור השני לפתרון האחסון UFS 3.1 עבור סמארטפונים מדור 5. ה-iNAND MC EU551 מאפשר אחסון בביצועים גבוהים, אשר יכול לשמש במצלמות עתירות רזולוציה, מציאות מדומה, גיימינג ווידיאו ברזולוציית 8K.

בווסטרן דיגיטל מציינים שה- iNAND MC EU551מספק 100% שיפור ביצועים בקריאה אקראית ועד 40% שיפור בכתיבה אקראית, על מנת לתמוך בעומסי עבודה מעורבים, כמו הרצת מספר אפליקציות בו זמנית. 90% שיפור בכתיבה טורית כדי לעזור לממש את פוטנציאל מהירות ההורדה החדש של 5G ו-WiFi 6. זה מעניק לצרכנים חוויה טובה יותר בעת שהם מזרימים קבצי מדיה עשירים כמו סרטוני וידאו באבחנה של 8K, וכן ביצועים משופרים עבור מצבי עבודה כמו צילום בקצב מתפרץ. 30% שיפור בקריאה טורית מאפשרים להפעיל אפליקציות במהירות גדולה יותר עם זמן אתחול קצר יותר, וכן זמני טעינה קצרים יותר.

“יחד עם רשתות 5G מהירות, חדשנות בתחום החיישנים והבינה המלאכותית, הקיבולת הממוצעת בסמארטפונים הולכת וגדלה וכך גם הצורך בביצועים גבוהים יותר לטיפול ביכולות מולטימדיה חדשות”, אמר הויברט ורהובן, סגן נשיא בכיר לרכב, ניידים ושווקים מתעוררים, בווסטרן דיגיטל. “עם פתרון UFS 3.1 iNAND, אנו מאפשרים למשתמשים להשתמש באפליקציות עשירות בנתונים וליהנות מהזרמה מהירה יותר ליצירת דרכים חדשות לשחק, לעבוד וללמוד”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

לנובו הכריזה על מגוון אביזרים, כולל משטח טעינה אלחוטי ללפטופ

סקירה: פיליפס 346B1C – מסך מחשב שהוא תחנת עגינה

סקירה: לוג’יטק MX Keys – מקלדת לשליטה במחשב ובסמארטפון

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: