חדשות

פנגו תזכיר לכם להפעיל את התשלום על החנייה

בחברת פנגו משיקים את השירות "חניתי", אשר יזכיר לכם להפעיל את התשלום על החנייה באפליקציה

חברת פנגו הודיעה על השקת תכונה חדשה באפליקציית החנייה שלה – “חניתי”, אשר “תנדנד” לנהגים להפעיל את התשלום על החנייה ולא להסתכן בקבלת קנס. מדובר בתכונה ברמת בטא, אשר תהיה זמינה בימים אלו רק לחלק מהלקוחות.

התכונה החדשה זמינה ללקוחות משלמים במסלול סימפל (7.90 שקל לחודש), אלו יקבלו התראה על הצורך להפעיל את שירות החנייה, כאשר יגיעו ליעד. מדובר בתכונה משלימה ל-“זזתי”, המזכירה למשתמשים לסיים את החנייה ברגע שהם עוזבים את המקום.

המטרה של פנגו בתכונה החדשה היא לעזור למשתמשים להימנע מתשלומים מיותרים על דוחות, אבל היא גם צפויה לנדנד לחלק מהמשתמשים, מכיוון שאין לה כרגע יכולת להבין היכן כל משתמש צריך להפעיל חנייה. הכוונה היא, שלמרות שמשתמשים מחזיקים תו חנייה מעודכן לעיר המגורים שלהם באפליקציה, זאת כרגע ללא תתחשב בו ועדיין תזכיר על הצורך להפעיל חנייה, גם ביעד שהמשתמש לא צריך לעשות זאת. בפנגו מתייחסים לאתגר הזה והם מציינים שהתכונה תוכל ללמוד את העדפות המשתמש, על מנת להפעיל את התזכורת רק באזורים הנדרשים.

לדברי רועי אלבז, מנכ”ל פנגו, “שמנו לב כי במקרים רבים המשתמשים שוכחים להפעיל את פנגו או מפעילים אותו באיחור ולכן היה חשוב לנו להמציא שירות שיוכל לתת מענה לצורך זה”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

מתכננים חופשה באילת? בזק פתחה חנות סמארטפונים וגאדג’טים ללא מע”מ

סלקום TV תציע משחקים אינטראקטיביים תוך כדי צפייה בשידורי האולימפיאדה

הרכב האוטונומי של מובילאיי החל לנסוע ברחובות ניו יורק

השאר תגובה

%d