חדשות

טכנולוגיה של Beko מחקה את מחזוריות השמש לשמירה על הפירות והירקות

חברת Beko שילבה במקררים החדשים שלה את טכנולוגיית - HarvestFresh, מחקה את מחזוריות השמש, לשמירה על פירות וירקות לזמן ארוך יותר

חברת Beko השיקה השבוע בארץ את סדרת המקררים החדשה שלה – HarvestFresh. הסדרה הזאת כוללת טכנולוגיית תאורה חדשה של החברה, המסייעת בשמירה על תכולת הוויטמינים בפירות ובירקות, כך שאלו נשארים טריים וטעימים לזמן ארוך יותר.

מקררי HarvestFresh של Beko. צילום יח"צ
מקררי HarvestFresh של Beko. צילום יח”צ

טכנולוגיית ה-HarvestFresh עושה שימוש בתאורה בשלושה צבעים: ירוק, כחול ואדום, אלו מייצרים תהליך מלאכותי של פוטוסינתזה באמצעות דימוי של מחזור האור בטבע, הכולל גם זמני חשיכה, במטרה לאפשר סביבה חיה וטבעית לפירות והירקות במקרר, גם זמן רב לאחר שנקטפו.  האור הכחול מדמה זריחה ומאיר את הפירות והירקות במהלך 4 השעות הראשונות של היום, האור הירוק מסמן את שעות הצהריים המאופיינות באור השמש החזק ביותר, שלב זה נמשך לאורך שעתיים, והאור האדום מחקה את השקיעה במשך 6 שעות. במשך 12 שעות הלילה אין כלל תאורה.

מקררי HarvestFresh של Beko. צילום יח"צ
מקררי HarvestFresh של Beko. צילום יח”צ

מחקרים שנערכו על-ידי חברת המחקר Intertek העלו כי, HarvestFresh מסייע בשימור רמות ויטמין A וויטמין C בעגבניות, גזר, סלרי, פלפל ירוק ותרד. המחקר השווה את רמת הוויטמינים הללו לאורך 5 ימים, בהשוואה למוצרים שלא הוחזקו בטכנולוגיה זו.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

בשר אלטרנטיבי: הסטארט אפ Redefine Meat השיק המבורגר מהצומח

סלקום TV תציע משחקים אינטראקטיביים תוך כדי צפייה בשידורי האולימפיאדה

חושבים לרכוש מדיח כלים חדש? הכירו את הטכנולוגיות שיהפכו את הצלחות והסירים שלכם למבריקים יותר

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: