חדשות

ג’ברה השיקה אוזניות ספורט חדשות – Elite 7 Active

אוזניות הספורט החדשות של ג'ברה – Elite 7 Active החלו להימכר בישראל, הן כוללות עיצוב נוח יותר לפעילויות גופניות

ג’ברה השיקה בישראל באמצעות היבואנית הרשמית – ביקונקט, את אוזניות הספורט החדשות שלה – Elite 7 Active. מדובר באוזניות נטולות חוטים אשר שמות דגש בנוחות בזמן פעילויות שונות, המחיר שלהן עומד על 650 שקל.

ג'ברה Elite 7 Active. צילום יח"צ
ג’ברה Elite 7 Active. צילום יח”צ

ה-Elite 7 Active כוללות טכנולוגיית ShakeGrip המעניקה אחיזה יציבה באוזניים במהלך פעילויות גופניות, במיוחד כאשר מזיעים. היכולת הזאת אפשרית בזכות תרכובת של סיליקון נוזלי, אשר אמור לספק את היציבות. כמו כן, יש כאן מיגון מפני מים בתקן IP57.

האוזניות כוללות 4 מיקרופונים עם אפשרות לביצוע שיחות גם בריצה עם רוח, 5 מצבי סינון רעשים אקטיביים (ANC), כך שניתן להחליט מהי רמת הרעש החיצוני המתאימה עבור האימונים. כמו כן, קיים גם מצב HearThrough, המאפשר להיות מודעים לסביבה החיצונית. במצב זה, האוזניות משתמשות במיקרופונים על מנת לקלוט את הקולות החיצוניים.

ג'ברה Elite 7 Active. צילום יח"צ
ג’ברה Elite 7 Active. צילום יח”צ

עבור ניהול השיחות, ג’ברה שילבה כאן 4 מיקרופונים מובנים המכוסים בחומר אקוסטי נגד רעשי רוח. ניתן לנהל שיחות או להאזין למוזיקה עם אוזנייה בודדת (מצב מונו). האוזניות תומכות בבלוטות’ 5.2 ובקודקים AAC ו-SBC.

מבחינת זמן עבודה, האוזניות אמורות לספק עד 9 שעות ניגון וסך הכל 35 שעות יחד עם מארז הנשיאה. כמו כן, יש למארז הנשיאה יכולת של טעינה אלחוטית.

ה-Elite 7 Active הן לא האוזניות היחידות שג’ברה השיקה לאחרונה בארץ. מלבד דגם הספורט, החלו להימכר בישראל גם ה: Elite 7 Pro הכוללות חיישן לזיהוי הקול מעצם הלסת ו-4 מיקרופונים לביצוע שיחות באיכות גבוהה וגם את ה-Elite 3 המיועדות לבעלי אוזניים קטנות.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: JBL Live Pro Plus – נוחות באוזן, פחות נוחות לארנק

סקירה: Venu 2- המתחרה של גרמין בקטגוריית השעונים החכמים

סקירה: Anker Liberty Air 2 Pro – אוזניות כמעט בהתאמה אישית

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: