חדשות

דייסון השיקה את שואב האבק האלחוטי V12 עם פיצ׳ר שכולם חיכו לו

הדגם החדש של דייסון - V12, כולל טכנולוגיית לייזר לזיהוי אבק מיקרוסקופי ותג מחיר נמוך יותר

חברת דייסון השיקה בישראל, באמצעות היבואנית הרשמית ב.נ.ז.כ סחר את ה-V12, שואב אבק אלחוטי הכולל את טכנולוגיית הלייזר שלה, לזיהוי אבק מיקרוסקופי תחת תג מחיר של 2,800 שקל.

דייסון V12. צילום יח״צ
דייסון V12. צילום יח״צ

אחד החסרונות בשואבי האבק של דייסון, שחייבים להחזיק את הדק ההפעלה בכל זמן השאיבה. דייסון כל הזמן טענה שהיא נמנעת מהתכונה הזאת, בגלל שזאת גורמת לבזבוז סוללה, אבל נראה שב-V12 דייסון נכנעה לביקורות, כך שהשואב מאפשר לעבוד איתו רק באמצעות לחיצה בודדת על לחצן ההפעלה, מבלי להחזיק את ההדק לחוץ בכל הזמן. 

ה-V12 הוא בעל מנוע Hyperdymium  עם מערכת סינון, אשר לדברי החברה לוכדת 99.99% מחלקיקי האבק עד גודל של 0.3 מיקרון, מה שמאפשר ניקוי יסודי ללא איבוד עוצמת השאיבה. לשואב יכולת לאתר חלקיקי אבק מיקרוסקופיים באמצעות טכנולוגיית לייזר המצויה במברשת הפלאפי הרכה בעלת הלייזר המובנה. המברשת הזאת היא בעלת סיבי ניילון וסיבי פחמן אנטי סטטיים לאיסוף בו זמנית של לכלוך גדול ואבק מיקרוסקופי מרצפות ופרקטים ללא שריטות.

ה-V12 גם מגיע עם מברשת חובטת ממונעת Anti-Tangle לספות ומזרנים. המברשת כוללת טכנולוגיה המונעת את הסתבכות השיער ושואבת אותו ישירות למיכל האיסוף. 

מבחינת ההבדלים בין דגם ה-V15 היקר יותר. ה-V12 מגיע עם עוצמת שאיבה חלשה יותר, מיכל איסוף אבק קטן יותר והוא גם לא מציג את מספר חלקיקי האבק שנשאבו על צג השואב. משום מה, כרגע ה-V15 כבר לא זמין לרכישה באתר של דייסון בארץ. 

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: דייסון V15 – למה צריך לייזר בשואב אבק?

סקירה: Floor One S3 – שוטף ושואב ריצפה של Tineco

סקירה: Deebot T9 – רובוט שואב אבק של Ecovacs

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: