חדשות

באג השיקה את המחברות של RocketBook

מחברות ה-RocketBook חוזרות לישראל עם עיצובים חדשים ואפשרות להעביר את התוכן שנכתב במהירות לשירות הענן המועדף

אנשים רבים עדיין אוהבים לסכם פגישות ולכתוב לעצמם תזכורות באמצעות דף ועט. המחברות של חברת RocketBook פונת בדיוק לקהל הזה, שלא יכול לוותר על המחברת נייר שלו, אבל עדיין רוצה שהתוכן יהיה שמור במחשב.

RocketBook. צילום יח״צ
RocketBook. צילום יח״צ

רשת באג השיקה מחדש את המחברות של RocketBook, חברה אשר נרכשה בשנת 2020 על-ידי ענקית הציוד המשרדי – BIC. מחברות ה-RocketBook מגיעות בגדלים שונים, כמו A4 או A5, מאפשרות לכתוב עליהן בכתב יד רגיל עם עט פיילוט איתו ניתן למחוק (העט מגיע בערכה). לאחר שמסיימים לכתוב במחברת, פשוט אפשר למחוק את כל התוכן עם מטלית קטנה ומים, אשר גם היא מגיעה בערכה.

התוכן שבמחברת לא נעלם, לאחר שמסיימים לכתוב את סיכום השיעור או הפגישה, מצלמים את העמודים עם האפליקציה בסמארטפון. האפליקציה מעבירה באופן אוטומטי את הצילומים לשירות הענן המועדף על המשתמש. למשל, OneDrive של מיקרוסופט, דרופבוקס, גוגל דרייב וגם לאימייל. האפליקציה יודעת לזהות בצורה מיטיבית את העמוד, כך שהסריקה תתבצע בצורה מוצלחת.

RocketBook. צילום יח״צ
RocketBook. צילום יח״צ

עלות מחברת קטנה – Mini עומדת על 70 שקל, מחברת A4 Flip היא 150 שקל, מחברת Executive A5היא 130 שקל ו- Flip A5 היא 160 שקל. סט עטים מחיקים – Pilot Frixion הוא 40 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: לוג׳יטק Combo Touch – המקלדת שהופכת את האייפד ללפטופ

סקירה: מסך מחשב WL500 של LG

סקירה: אסוס Zenbook 14X OLED – לפטופ עם שני מסכים

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: