כללי

התוכניות והסרטים החדשים ביוני בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יוני. בין התכנים: כנופיית ברמינגהם: עונה 6, אקדמיית המטרייה: עונה 3 וראש העכביש

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יוני. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: מלכת הדרום: עונה 5 וקינג ארתור: אגדת החרב.

כנופיית ברמינגהם: עונה 6 – Peaky Blinders – אובדן כבד פוקד את בני משפחת שלבי. ארבע שנים מאוחר יותר, עם תום תקופת היובש, טומי פונה לסחר באופיום ונאלץ לשתף פעולה עם אויביו הגרועים. ב-10.6.

אקדמיית המטריה: עונה 3 – The Umbrella Academy – הסדרה על משפחה לא מתפקדת של גיבורי על חוזרת לעונה נוספת. ב-22.6.

אתם לא מכירים אותי – You Don’t know Me – גבר שעומד למשפט באשמת רצח, מבין שכל הראיות מצביעות נגדו. הוא מנצל את שלב הסיכומים במשפט שלו, בכדי לספר על רומן שניהל עם אישה מסתורית. ב-17.6.

הממשלה: תהילה וכוח – Borgen – Power & Glory – מחלוקת על נפט בגרינלנד עלולה להפוך למשבר בינלאומי ולחסל את הקריירה של שרת החוץ בירגיטה ניבורג. ב-2.6.

איך עושים את זה?: עונה 2, חלק 1 – The Upshaws – קומדיה לכל המשפחה מאת וונדה סייקס ומייק אפס חוזרת עם פרקים חדשים. ב-29.6.

האדם נגד הדבורה – Man Vs Bee – הקומיקאי הבריטי רואן אטיקנסון מככב בקומדיה כמעט אילמת על מלחמתו של אדם בדבורה שנכנסה לבית שהוא משגיח עליו. ב-24.6.

נטפליקס – סרטי מקור

השיחוק – Hustle – צייד כישרונות ביש מזל מאתר בספרד שחקן כדורסל מבטיח עם פוטנציאל להפוך לכוכב-על, ויוצא להוכיח שיש להם כל מה שצריך כדי להצליח בליגת האן.ביי.איי. ב-8.6.

האיש מטורונטו – The Man from Toronto – טעות בזיהוי מאלצת יזם שלומיאל לחבור למתנקש ידוע לשמצה המכונה ״האיש מטורונטו״ בתקווה להישאר בחיים. ב-24.6.

ראש העכביש – Spiderhead – בעתיד הקרוב, שני אסירים מקבלים סמים משני רגשות מהמנהל האידיאליסט של מתקן הכליאה שבו הם שוהים וחווים מחדש את עברם. בכיכובו של כריס המסוורת. ב-17.6.

עצים של שלום – Trees of Peace – ארבע נשים מרקעים שונים מסתתרות ביחד במהלך רצח העם ברואנדה ורוקמות אחוות אחיות אמיצה. בהשראת אירועים אמיתיים. ב-10.6.

ביוטי – Beauty – זמרת צעירה על סף קריירה מבטיחה נקרעת בין משפחתה השתלטנית, לחצים מצד התעשייה ואהבתה לחברתה. ב-24.6.

נטפליקס – קומדיה

יש לך רבע שעה, עם דיוויד לטרמן – That’s My Time with David Letterman – דיוויד לטרמן מזמין כמה מהשמות המבטיחים והחמים ביותר בסטנד-אפ להופיע בתוכנית ולנהל איתו שיחה. ב-7.6.

אבא פה גדול: מחווה לבוב סאגט – Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute – אירוע חדש היישר מפסטיבל – נטפליקס זה בדיחה. ב-10.6.

איימי שומר: המדריך להורה – Amy Schumer’s Parental Advisory – אירוע חדש היישר מפסטיבל – נטפליקס זה בדיחה. ב-11.6.

נטפליקס – דוקומנטרי

ג׳ניפר לופז: מחצית – Halftime – סרט תיעודי אינטימי על כוכבת העל ג׳ניפר לופז, שמספרת על הקריירה המגוונת שלה ועל החסרונות של החיים באור הזרקורים. ב-14.6.

אפקט מרתה מיטשל – The Martha Mitchell Effect – סרט תיעודי המתמקד בדמותה של אשת חבר הקבינט שהשמיעה את קולה במהלך פרשת ווטרגייט ואת המאמצים של ממשל ניקסון להשתיקה. ב-17.6.

בן קראמפ: לוחם זכויות – Civill – סרט תיעודי המלווה את בן קראמפ, עורך דין ולוחם זכויות אדם שדורש משפט צדק בעקבות מותם של ג׳ורג׳ פלויד ובריאונה טיילור. ב-19.6.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

דיסני+ מפרסמת רשימה (חלקית) של תוכן ההשקה ויש גם מבצע

פרטנר TV השיקה חבילת טלוויזיה ב-49 שקל

נינטנדו מגיעה לאילת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: