לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באוגוסט בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוגוסט. בין התכנים: כך או כך, משמרת יום וזמן לעצמי

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוגוסט. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק, המתמחה ואהבה בשחקים.

אמת או חובה: עונה 3 – Never Have I Ever – דייווי וחברותיה נפרדות מסטטוס הרווקות, אבל מהר מאוד הן מגלות שמערכות יחסים הן לא פיקניק ושיש בהן המון גילוי עצמי – ולא מעט דרמה. ב-12.8.

מסמנים את אורנג’ קאונטי – Selling The OC – קבוצת אופנהיים מתרחבת לאורנג’ קאונטי: צוות חדש של סוכני נדל”ן מציג נכסים מפוארים עם נוף לים, ודמויות עם אישיות גדולה מהחיים עושות גלים. ב-24.8.

המסלול לשותפות – Partner Track – במשרד עורכי דין יוקרתי בניו יורק, אינגריד יון עושה הכול כדי להפוך לשותפה בלי לוותר על העקרונות שלה, כאשר היא מנסה לתמרן בין אהבה, חברות והציפיות של משפחתה. אין תאריך שידור.

סנדמן – The Sandman – לאחר שהיה כלוא במשך שנים רבות, מורפיאוס יוצא למסע חוצה עולמות כדי למצוא את מה שנגזל ממנו ולהשיב לעצמו את כוחו. ב-5.8.

נטפליקס – סרטי מקור

זמן לעצמי – Me Time – אב במשרה מלאה שמשפחתו יצאה לחופשה בלעדיו מנצל את ההזדמנות לקצת זמן איכות עם עצמו ומצטרף לחבר ותיק ובליין להרפתקת יום הולדת פרועה. ב-26.8.

כך או כך – Look Both Ways – בליל סיום הלימודים בקולג’ נטלי עושה בדיקת היריון, ומאותו רגע חייה מתפצלים לשתי מציאויות מקבילות. מה מזמנים לה החיים ואיזה אהבה מחכה לה מעבר לפינה? ב-17.8.

שם קוד: קיסר – Code Name: Emperor – סוכן מודיעין שנשלח להפליל פוליטיקאי נקי כפיים חייב להחליט אם עוד יש גבולות שהוא לא מוכן לחצות. ב-8.8.

משמרת יום – Day Shift – לצייד ערפדים מלוס אנג’לס יש שבוע ימים לגייס את הכסף הנדרש לשכר הלימוד ולטיפול השיניים של בתו. אין ספק, פרנסה עלולה להרוג בימינו. ב-12.8.

13: המיוזיקל – The Musical: 13 – אחרי שעבר מניו יורק לאינדיאנה בעקבות גירושי הוריו, תלמיד חטיבת ביניים מבריק מחליט להרים את אירוע הבר מצווה הכי מגניב בהיסטוריה. ב-12.8.

בקרוב אצלכם – Wedding Season – הוריהם של אשה וראבי לוחצים עליהם למצוא בני זוג. במהלך קיץ עמוס חתונות הם מעמידים פנים שהם יוצאים יחד, אבל התחבולה משתבשת כשרגשות אמיתיים מתעוררים. ב-4.8.

עלייתם של צבי הנינג’ה: הסרט – Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie – הצבים המתבגרים וכחות הנינג’ה המיסטיים שלהם עומדים למבחן האולטימטיבי כשיצורים אכזריים ממימד אחר מנסים לזרוע כאוס. ב- 5.8.

נטפליקס – דוקומנטרי

ליאו בייקר: להחליק קדימה – Stay on Board: The Leo Baker – גולש הסקייטבורד המוערך ליאו בייקר מספר על דרכו לתהילה ועל הלחץ העצום שחש להסתיר את זהותו המגדרית. ב-11.8.

בתוך מוחם של חתולים – Inside the Mind of a Cat – בסרט תיעודי, מומחים לחתולים צוללים אל תוך המוח החתולי כדי לחשוף את היכולות האמיתיות של חיית המחמד הקופצנית. ב-18.8.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

המקרן הנייד של סמסונג – FreeStyle הגיע לישראל

דיעה: האינטרנט הישראלי מתאחד נגד דיסני+

התוכניות והסרטים החדשים ביולי-אוגוסט בדיסני+

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: