לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בינואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. בין התכנים: פאודה: עונה 4, מופע שנות התשעים ומיידוף: המפלצת מוול סטריט

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ינואר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: וואן דיירקשן, משחקי חבר׳ה ואנצ׳רטד.

פאודה: עונה 4 – העונה החדשה של פאודה חוזרת כאשר היא מתרחשת במספר יעדים מחוץ לגבולות ישראל וממשיכה לספר על הקשיים שדורון עובר בעקבות מות חברו לצוות. ב-20.1.

ג׳יני וג׳ורג׳יה: עונה 2 – Ginny & Georgia – מערכות יחסים ואתגרים חדשים מצפים בוולסברי, עד שסודות מהעבר מעמידים את החיים החדשים שלהן בסכנה. ב-5.1.

מופע שנות התשעים – That 90s Show – השנה היא 1995 וליאה פורמן, בתם של אריק ודונה נוסעת לבלות את הקיץ עם סבה וסבתה. היא מתחברת עם דור חדש של ילדים בפוינט פלייס תחת השגחתם של קיטי ורקס. ב-19.1.

שמיים אדומים: עונה 3 – Sky Rojo – קורל, וונדי וג׳ינה פתחו דף חדש באלמריה ואפילו מצאו אהבה חדשה, אבל השקט והשלווה לא יאריכו זמן, כי רומיאו צמא לנקמה. ב-13.1.

השקפת עולם עם פילומינה קונק – Cunk On Earth – פילומינה קונק רוצה להראות לנו עד כמה האנושות התקדמה או לא. סדרה מוקומנטרית שנונה המתחקה אחר ההיסטוריה של הציוויליזציה. ב-31.1.

ויקינגים: עונה 2 – Vikings – אויבים ותיקים וחדשים מחכים לפריידיס, ליף והארלד שנפוצים לארבע קצוות תבל בחיפוש אחר כוח ועולמות חדשים שאפשר לכבוש. ב-12.1.

לוקווד ושות׳ – Lockwood & Co – שלושה בני נוער ציידי שדים – שני בנים מוכשרים ונערה אחת בעלת יכולות על טבעיות נדירות – מנהלים סוכנות קטנה שחוקרת רוחות קטלניות בלונדון הרדופה. ב-27.1.

הלוחמות – Women at War – צרפת, 1914, הכוחות הגרמנים מתקדמים, הגברים עוזבים את בתיהם כדי להילחם, וארבע נשים נאלצות להתמודד עם השלכותיה ההרסניות של המלחמה. ב-19.1.

קליידוסקופ – Kaleidoscope – גנב מיומן וצוותו מנסים לבצע שוד נועז ומורכב ולגנוב 7 מיליארד דולר, אבל בגידה חמדנות ואיומים נוספים משבשים את התוכניות. ב-1.1.

אימפריית הבלינג: ניו יורק – Bling Empire: New York – חבורה חדשה ומלאת סטייל של אמריקאים ממוצא אסייתי מנפנפת בעושר ובבגדי המעצבים, ועושה חיים והרבה דרמה בחברה הגבוהה של ניו יורק. ב-20.1.

נטפליקס – סרטי מקור

איזה אנשים – You People – ג׳ונה הילה, אדי מרפי, ג׳וליה לואי-דרייפוס ולורן לונדון מובילים צוות עתיר כוכבים בקומדיה של קניה באריס שבמרכזה בני זוג טריים ומשפחותיהם בוחנים אהבה מודרנית ודינמיקות משפחתיות על רקע חיכוכים תרבותיים, ציפיות חברתיות ופערי דורות. ב-27.1.

מחפשים את גונקר – Dog Gone – בחור שכלבו האהוב הלך לאיבוד יוצא יחד עם הוריו למסע חיפושים כדי למצוא אותו ולתת לו תרופה מצילת חיים. ב-13.1.

עיניה התכולות – The Pale Blue Eye – בלש לשעבר מגייס את עזרתו של צוער בשם אדגר אלן פו כדי לפתור תעלומת רצח מזעזעת באקדמיה של צבא ארצות הברית. ב-6.1.

נטפליקס – דוקומנטרי

מיידוף: המפלצת מוול סטריט – Madoff: The Monster of Wall Street – סדרה תיעודית העוקבת אחר עלייתו ונפילתו של איש העסקים ברני מיידוף, שניצח על אחת מהונאות הפונזי הגדולות בהיסטוריה של וול סטריט. ב-4.1.

פמלה, סיפור אהבה – Pamela, a love story – במילותיה שלה ובאמצעות סרטונים ויומנים אישיים, פמלה אנדרסון מספרת על עלייתה לתהילה וחושפת פרטים על הרומנים הסוערים ועל שערוריית קלטת הסקס. ב-31.1.

ברייק פוינט – Break Point – סדרה תיעודית העוקבת אחר קבוצה מגוונת של שחקני טניס מקצועיים – במגרש ומחוצה לו – לאורך עונה אינטנסיבית של תחרויות. ב-13.1.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d