לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בפברואר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר. בין התכנים: ורד אדום, חופים של סודות: עונה 3 ואצלך או אצלי

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: זרה: עונה 5, אחים בקושי והענק הירוק.

את: עונה 4 – חלק 1 – You – החלק הראשון בעונה הרביעית בסדרה. ב-9.2.

איך עושים את זה?: חלק 3 – The Upshaws – משפחת אפשו עדיין שואפת להצליח ומתגברת על כל בעיה, אבל שורה של מכשולים מעמידה למבחן את כוחם הנפשי ואת הקשרים ביניהם. ב-16.2.

חופים של סודות: עונה 3 – Outer Banks – הפוגס נגררים אחר יריב מסוכן שמחפש עיר מיתולוגית אבודה ויוצאים להרפתקאות חדשות באיים הקריביים ומעבר להם. ב-23.2.

ורד אדום – Red Rose – קבוצה של בני נוער מנסה לשרוד קיץ בצל אפליקציה שמציבה דרישות מסוכנות עם השלכות קטלניות. ב-15.2.

פרירדג – Freeidge – ארבעה בני נוער קונים קופסה ישנה ומשונה שעושה להם רק צרות, ומחליטים לעשות הכל כדי להסיר מעליה את הקללה. ב-2.2.

נטפליקס – סרטי מקור

אצלך או אצלי – Your Place or Mine – דבי ופיטר הם חברים טובים והפכים גמורים, שמחליטים להחליף בתים למשך שבוע, האם ההצצה שכל אחד מהם מקבל לחייו של האחר תפתח פתח לאהבה. ב-10.2.

יש לנו רוח רפאים – We Have a Ghost – המשפחה של קווין מגלה שרוח רפאים בשם ארנסט רודפת את ביתה החדש והופכת בן לילה לסנסציה במדיה החברתית. כשקווין וארנסט לוקחים את העניינים לידיים וחוקרים את התעלומה שאופפת את עברו של ארנסט, הם הופכים ליעד של הסי איי איי. ב-24.2.

נטפליקס – דוקומנטרי

ביל ראסל: אגדה – Bill Russell: Legend – סדרת תעודה ביוגרפית על ביל ראסל, עטור ניצחונות ואגדת זכויות NBA אלוף אזרח, שמבסס מורשת גדולה מהחיים על המגרש ומחוצה לו. ב-8.2.

המיליונים של גונתר – Guntner’s Millions – כלב עם קרן נאמנות הוא לא החלק הכי מוזר בסיפור הזה. גם המטפל של גונתר חי חיי פאר. ב-1.2.

פורמולה 1: המרוץ לניצחון – עונה 5 – Formula 1: Drive to Survive – עוד עונה קשוחה של מרוצי פורמולה 1 עוברת על הנהגים, המנהלים ובעלי הקבוצות שחיים בנתיב המהיר, גם מחוץ למסלול המרוצים. ב-24.2.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: