חדשות

זה רשמי: נטפליקס לא תאפשר שיתוף חשבונות

היום בערב במייל עם כותרת אפרורית שנשלחה לכתבים, הודיעה נטפליקס שזה רשמי והיא מפסיקה לאפשר ללקוחותיה לשתף חשבונות

היום בערב (רביעי) במייל עם הכותרת האפרורית ״Update on Sharing״ הודיעה נטפליקס שהיא מפסיקה לאפשר ללקוחותיה לשתף חשבונות (סיסמאות) עם החברים והמשפחה שלהם. הבשורה המשמחת, ישראל לא נמצאת בגל הראשון של הגזירה הזאת. כרגע מדובר במדינות: קנדה, ניו זילנד, פורטוגל וספרד. החל מהיום תושבי המדינות האלו, לא יוכלו להיות נחמדים לחברים שלהם, אבל בחודשים הקרובים יצטרפו אליהם מדינות נוספות.

כזכור, נטפליקס החלה בשנה האחרונה בדרכים שונות לחסום שיתוף סיסמאות באמריקה הלטינית וכנראה עכשיו היא מרגשה בשלה להמשיך במהלך שלה בשאר העולם. לדברי נטפליקס, יותר מ-100 מיליון בתי אב בעולם משתפים את החשבונות שלהם, מה שפוגע מבחינתה בהשקעה בתוכן טלוויזיוני וקולנועי מצוין.

נטפליקס משרדים. צילום יח"צ
נטפליקס משרדים. צילום יח”צ

איך נטפליקס תמנע מכם שיתוף חשבונות?

במטרה למנוע מכם את שיתוף החשבונות, נטפליקס תבקש להגדיר את החשבון במיקום עיקרי. אומנם נטפליקס לא משתפת בהודעה יותר מידע על התהליך הזה, אבל כנראה זה קשור למכשיר עיקרי כמו טלוויזיה, אותו אנשים לא מניידים. , כמו כן, נטפליקס גם מעדכנת שלא תהיה בעיה להמשיך לצפות בשירות שלה בטיולים בטלוויזיות של בתי מלון.

נטפליקס מציעה למשתמשים שיצטרכו עכשיו לרכוש מנוי, לקבל אותו בהנחה (מדובר ב-2 מנויים לחשבון פרימיום ו-1 במנוי הרגיל), כאשר הם יצורפו כתת מנוי. העלות תעמוד על 6 אירו (23 שקל).

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

5 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: