כללי

אדידס Ultraboost Light – שיפורים בהחזר האנרגיה של הנעל

ה-Ultraboost Light מציינות עשור לטכנולוגיית ה-Boost של חברת הספורט הגרמנית. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת החזר אנרגיה גבוה בזמן הריצה וביצועים עקביים בחום וקור

לאחרונה השיקה אדידס דגם חדש מסדרת ה-Ultraboost הפופולארית שלה. מדובר בדגמי הדגל של החברה, כאשר בכל פעם החברה אורזת בהם המון טכנולוגיות. השנה אדידס מציינת עשור לטכנולוגיית ה-Boost בנעלי הריצה שלה עם דגם חדש – Ultraboost Light.

אדידס Ultraboost Light. צילום יח״צ
אדידס Ultraboost Light. צילום יח״צ

טכנולוגיית ה-Boost היא זאת המייצרת את החזר האנרגיה בעת הריצה עם הנעל והיא עשויה מחומר גרגירי מוצק בשם TPU, המעוצב מחדש לכמוסות קצף מיניאטוריות המרכיבות את סוליית הביניים. בזכות זה מקבלים החזר אנרגיה גבוה עמיד מחומרים אחרים וגם ביצועים עקביים בחום וקור. השנה המפתחים העלו את כמות ה- Boost והפעם ב-30% יותר ביחס לשנים קודמות, מה שמשפר דרמטית את החזר האנרגיה של הנעל.

אדידס Ultraboost Light. צילום יח״צ
אדידס Ultraboost Light. צילום יח״צ

הגרסה החדשה של ה-Boost הנקראת Light Boost היא סוליית הביניים והיא מתמקדת בהפחתת המשקל, כאשר היא קלה יותר, אבל זה לא החידוש היחיד בנעלי ה-Ultraboost Light, אדידס שיפרה את נקודה החזר האנרגיה בסוליה, במטרה לשפר את התגובה עם החומר החדש של הנעל. כמו כן, בזכות זה שהחלק העליון של הנעל עשוי מחלק אחד (Primeknit Plus) הוא גם קל יותר, מספק כניסת אוויר לרגל והוא כולל סריגה מדויקת שתוכננה לתמיכה, תנועה משופרת ורכות. הסוליה החיצונית מחוזקת גומי והיא מותאמת לאחיזה בכל סוגי המשטחים.

ה-Ultraboost Light מגיעות ב-9 צבעים: שחור, לבן, אדום וגם שילובים שונים אחרים עם מספר צבעים.

מחיר: 800 שקל

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

3 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: