לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באפריל בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אפריל. בין התכנים: הדיפלומטית, פאוור ריינג'רס: מאז ולתמיד ועצבים

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אפריל. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: קופה ראשית: עונות 1 עד 4, מהיר ועצבני 9, עקרות בית אמיתיות: בוורלי הילס ומשפחת קרדשיאן: עונה 13.

פיירפלי ליין: עונה 2 – חלק 2 – Firefly Lane – אין מכשול שיעמוד בדרכה של החברות ארוכה השנים בין קייט לטולי, אבל אולי יש טעות אחת שתפריד ביניהן. ב-27.4.

הצד האפל של פלורידה – Florida Man – שוטר שהודח מתפקידו ושקע בחובות נאלץ לחזור לפלורידה שבה גדל כדי לבצע משימה מפוקפקת, ונשאב לניסיון פרוע וקטלני למצוא אוצר. ב-13.4.

הדיפלומטית – The Diplomat – ברקע משבר בינלאומי, דיפלומטית משגרירות ארה”ב בבריטניה מנסה להתמודד עם המורכבויות של המינוי ויחסיה הסוערים עם בעלה, פוליטיקאי פופולרי. ב-20.4.

אימהות עובדות: עונה 7 – Workin’ Moms – בעונה האחרונה, קייט וחברותיה מנסות למצוא את האיזון בין הישגים מקצועיים למימוש עצמי. ב-26.4.

ברוכים הבאים לעדן: עונה 2 – Welcome to Eden – סכנות חדשות אורבות באי שאין ממנו מוצא. המרד מצית מאבק עיקש למען החופש, ואסטריד מוציאה לפועל את תוכניותיה לעדן החדשה. עדיין אין תאריך.

עצבים – Beef – שני זרים, האחד קבלן שיפוצים כושל, השנייה יזמת עם פוטנציאל לא ממומש, נקלעים לריב בכביש. הסכסוך שניצת מוציא מהם את הדחפים האפלים ביותר. ב-6.4.

יהלומים – Rough Diamonds – בן אובד מכניס את האימפריה המשפחתית לחובות ענק, ואחיו המנוכר נאלץ לחזור לרובע היהלומים באנטוורפן כדי להציל את המצב. ב-21.4.

נטפליקס – סרטי מקור

טיול מודרך לאהבה – A Tourist’s Guide to Love – מנהלת נסיעות אמריקאית שמגיעה לווייטנאם בנסיעת עבודה פוגשת מדריך תיירים משוחרר שפוקח את עיניה לאורח חיים הרפתקני ויפהפה. ב-21.4.

שבעה מלכים צריכים למות – Seven Kings Must Die – אחרי מותו של המלך אדוארד, אוטרד מבבנבורג יוצא עם חבריו לנשק למסע ברחבי הממלכה המופלגת בתקווה לאחד סוף סוף את אנגליה. ב-14.4.

פאוור ריינג’רס: מאז ולתמיד – Power Rangers: Once & Always – ריטה רפולסה חוזרת, והפאוור ריינג’רס הם היחידים שיכולים לעצור אותה. האם הצוות יוכל לעמוד במשימה ולהציל את העולם גם אחרי 30 שנה? ב-19.4.

נטפליקס – דוקומנטרי

מסע ציד: הפיגוע במרתון בוסטון – American Manhunt: The Boston Marathon Bombing – צילומי ארכיון, שחזורים מצמררים וראיונות בלעדיים שופכים אור חדש על טרגדיה ועל שני אחים שהטילו אימה על עיר שלמה. ב-12.4.

איך להתעשר – How to Get Rich – הכסף שולט בנו אבל זה לא חייב להיות ככה. רמית סת הוא מומחה לניהול כספים שעוזר לאנשים מכל רחבי ארצות הברית לחיות הכי טוב שאפשר. ב-18.4.

אימפריית השימפנזים – Chimp Empire – במעמקי היער באוגנדה פורחת קהילה גדולה של שימפנזים שמתמודדים עם פוליטיקות חברתיות מורכבות, דינמיקות משפחתיות ומלחמות טריטוריה מסוכנות. ב-19.4.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: