לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באפריל בדיסני+

דיסני+ עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אפריל. בין התכנים: איך פגשתי את אבא: עונה 2, שקרים אמיתיים ופיטר פן ווונדי

שירות הסטרימינג דיסני+ פרסם אלו תכנים חדשים יעלו בחודש אפריל.

פיטר פן ווונדי – Peter Pan & Wendy – ילדה צעירה שמפחדת לעזוב את בית ילדותה מאחור, פוגשת את פיטר פן, ילד שמסרב להתבגר. יחד עם שני אחיה ובליווי פיה קטנטנה בשם טינקרבל, היא טסה עם פיטר לארץ לעולם-לא הקסומה. שם היא נתקלת בפיראט מרושע, קפטן הוק, ויוצאת להרפתקה שתשנה את חייה לעד. ב-28 באפריל.

דברים קטנים יפים – Tiny Beautiful Things – הסדרה מספרת על אישה – קלייר – שהופכת לבעלת טור עצות מוערצת תוך כדי שחייה מתפוררים. כשאנו פוגשים את קלייר לראשונה, נישואיה לבעלה דני קרובים לסיומם. בתה ריי בקושי מוכנה לדבר איתה. וקריירת הכתיבה שלה, שפעם הייתה מבטיחה, אינה מתקדמת לשום מקום. אז כאשר חבר ותיק מציע לה לקחת את תפקיד כתיבת טור העצות “שוגר היקרה”, היא חושבת שהיא האדם האחרון שמתאים לתפקיד. אך לאחר שהיא מסכימה באי-רצון, היא מגלה שלמעשה, היא מוסמכת ביותר לתפקיד. ב-7 באפריל.

The Good Mothers – הסדרה שמתבססת על סיפור אמיתי, מספרת את סיפורן של שלוש נשים שהעזו לקרוא תיגר על ארגון המאפיה נדראנגטה: לאה גרופאלו, מריה קונצ’טה קאצ’ולה וג’וזפינה פשה. מי שמסייעת להן היא התובעת אנה קולצ’ה, שהייתה לה אינטואיציה ברגע שהגיעה לקלבריה. כדי להביס את החמולות של הנדראנגטה היא צריכה להתמקד בנשים. זאת אסטרטגיה מסוכנת, מאחר שנדראנגטה הוא ארגון ידוע לשמצה שכולם פוחדים ממנו בגלל אגרוף הברזל והכוח הערמומי שלו. ב-5 באפריל.

איך פגשתי את אבא: עונה 2 – How I Met your Father – בעתיד הלא רחוק, סופי מספרת לבנה את הסיפור על איך היא פגשה את אביו: סיפור שמחזיר אותנו בחזרה להווה, בו סופי וחבריה הקרובים מנסים להבין מי הם, מה הם רוצים מהחיים, וכיצד להתאהב בעידן של אפליקציות שידוכים ואפשרויות בלתי מוגבלות. ב-19 באפריל.

וויל טרנט – Will Trent – הסוכן המיוחד וויל טרנט מלשכת החקירות של ג’ורג’יה ננטש בלידה ועבר התבגרות קשה במערכת משפחות האומנה העמוסה של אטלנטה, אך כעת הוא נחוש בדעתו להשתמש בנקודת המבט הייחודית שלו כדי לוודא שאף אחד לא יינטש כפי שקרה לו, ולוויל טרנט יש את שיעור ההרשעות הגבוה ביותר בלשכת ג’ורג’יה. ב-5 באפריל.

המלכה אליזבת’ השנייה: חיים מלכותיים – מהדורה מיוחדת של 20/20 – Queen Elizabeth II: A Royal Life – חייה ומורשתה של המלכה אליזבת’ השנייה, המונרך שמלך הכי הרבה זמן על בריטניה, שמתה בגיל 96. ב-28 באפריל.

שקרים אמיתיים – True Lies – בהשראת סרט האקשן הקומי של ג’יימס קמרון בעל השם הדומה, “שקרים אמיתיים” הוא סיפורם של הארי טסקר, מרגל בינלאומי ממעלה ראשונה בשירות המודיעין האמריקאי “אומגה סקטור”, ואשתו הלן, מרצה לשפות שמשועממת מחיי היום יום שלה, ושמגלה לתדהמתה שבעלה הפשוט לכאורה מנהל חיים כפולים כמרגל. לאחר שהסוד מתגלה, אומגה מגייסים את הלן, שמרשימה את כולם בזכות כישוריה המרשימים, והיא מצטרפת להארי ולצוות שלו בעודם יוצאים למשימות סמויות מסביב לעולם ובה בעת מסתירים את הרפתקאותיהם מילדיהם. ב-19 באפריל.

ברוק שילדס: ילדה יפה – Pretty Baby: Brooke Shields – סדרת דוקו בת 2 חלקים. מבט מעורר השראה על השחקנית והדוגמנית ברוק שילדס בהפיכתה מנערה צעירה שנחשבה לאובייקט מיני ועד לאישה שמוצאת את כוחה. סיפורה משקף את החברה שהופכת נשים ונערות לאובייקטים, והוא מציג את הסכנות, את הכוח ואת האושר שניתן למצוא אם נוטלים עצמאות ומדברים בקול אותנטי. ב-3 באפריל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: