לוח שידורים

התוכניות החדשות במאי בסלקום TV

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי. בין התכנים: שרברבי הבית הלבן, אנג'ל סיטי ותחנה אחת-עשרה

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי.

FBI: עונה 4 – עונה רביעית לסדרה העוקבת אחר מה שקורה בתוך תחנת ה- FBI בניו יורק וצוות הסוכנים שממשיכים לחקור אירועי פשע בעיר. ב-1.5.

שרברבי הבית הלבן – White House Plumbers – מיני סדרה מבית HBO בכיכובו של וודי הרלסון שחוזרת לפרשת ווטרגייט ולאירועים שהובילו להתפטרות הנשיא ניקסון. ב-2.5.

אנג’ל סיטי – Angel City – סדרת דוקו בשלושה חלקים מבית HBO שעוקבת אחר הקמתה של קבוצת הכדורגל אנג’ל סיטי, שהוקמה על ידי נטלי פורטמן וכוכבות נוספות ושינתה את פני כדורגל הנשים בארצות הברית. ב-17.5.

A Spy Among Friends – מותחן ריגול בכיכובם של דמיין לואיס (הומלנד) וגאי ריצ’י. סוכן חשאי נשלח לביירות לנסות ולהחזיר את חברו הטוב שהתגלה כסוכן כפול. כשהחבר מצליח להימלט לברית המועצות – הוא הופך לחשוד בעצמו. ב-23.5.

עיר של מרגלים – Spy City – מרגל אנגלי שנשלח למזרח ברלין כדי לחלץ משם מדען טילים גרמני שהחליט לערוק למערב. כשמשימתו עולה על שרטון, מבין פילדינג עד כמה עמוק, סבוך ומסוכן עולם הריגול שסביבו. ב-23.5.

תחנה אחת-עשרה – Station Eleven – עשרים שנה לאחר התפרצות של זן קטלני של שעפת שהובילה לנפילת הציביליזציה האנושית, קבוצה של שורדים מעלים מופע נודד כדי להתפרנס, הם נתקלים בכת אלימה שמנהיג אדם שעברו מקושר באופן מסתורי לאחד מחברי הלהקה. ב-31.5.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: