לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים במאי בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי. בין התכנים: Fubar, האימא ואנה ניקול סמית: לא מכירים אותי

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: תנו לו ללכת, צבעים של אהבה וברבי: יחידת הריגול.

שדכנות מודרנית – Jewish Matchmaking – כשרווקים ורווקות יהודים מוכנים לקשר רציני, הם מזעיקים את עליזה בן שלום כדי שתמצא להם את השידוך המושלם, אי שם בארה״ב או בישראל. ב-3.5.

אח, איזה ריקוד – Dance Brothers – שני אחים שמנסים להצליח כרקדנים פותחים מועדון משלהם, אבל שאיפותיהם האומנותיות מתנגשות עד מהרה עם צורכי העסק ומסכנות את הקשר ביניהם. ב-10.5.

ברידג׳רטון: סיפורה של המלכה שרלוט – Queen Charlotte: A Bridgerton Story – נישואיה של המלכה שרלוט הצעירה לג׳ורג׳ מלך אנגליה מציתים סיפור אהבה גדול מהחיים ומשנים את פני החברה הגבוהה. סדרת פריקוול מבית ברידג׳רטון. ב-4.5.

מסמנים את סאנסט: עונה 6 – Selling Sunset – הסכומים ועקבי הסטילטו גבוהים מתמיד בקבוצת הנדל״ן. סוכנים ותיקים עושים שינויים גדולים, ושתי חברות צוות חדשות מחממות את העניינים. ב-19.5.

תחרות הגריל הגדולה: עונה 2 – Barbecue Showdown – המנחה החדשה מישל בוטו מצטרפת לשופטים בסיבוב נוסף של תחרות לוהטת בין שמונה מאשפי הברביקיו הטובים במדינה. ב-26.5.

Fubar – סוכן CIA על סף פרישה מגלה סוד משפחתי ונאלץ לחזור למשימה אחרונה בשטח. ב-25.5.

עין קווירית: עונה 7 – Queer Eye – חמשת המדהימים מגיעים לניו אורלינס וכולם מוזמנים להצטרף לחגיגה. ב-12.5.

מליגן – Mulligan – קומדיה סאטירית המתחרשת בעולם שרובו הושמד בידי חייזרים, מלבד כמה ניצולים. האם הם יצליחו לבנות מחדש את אמריקה וליצור איחוד מושלם יותר? ב-12.5.

נטפליקס – סרטי מקור

האימא – The Mother – מתנקשת עם עבר צבאי יוצאת ממקום מחבואה כדי להגן על הבת שמעולם לא פגישה מפני פושעים חסרי רחמים שמחפשים נקמה. ב-12.5.

נטפליקס – דוקומנטרי

המלכה קלאופטרה – Queen Cleopatra – סדרה דוקומנטרית החוקרת את חייהן של המלכות האפריקאיות האייקוניות. העונה הנוכחית מציגה את המלכה קלאופטרה, האישה המפורסמת החזקה והבלתי מובנת. ב-10.5.

נעדרים: שאלה של חיים או מוות – Missing: Dead or Alive – סדרה תיעודית המתחקה אחר שוטרים במשרד של שריף בדרום קרוליינה, המחפשים אחר אנשים שנעלמו בנסיבות מטרידות. ב-10.5.

אנה ניקול סמית: לא מכירים אותי – Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me – סרט תיעודי על דמותה של אנה ניקול סמית, ממרומי תהילתה כדוגמנית ועד למותה הטרגי, דרך עיניהם של האנשים הקרובים אליה ביותר. ב-16.5.

מקגרגור לנצח – McGREGOR Forever – סדרה תיעודית המתחקה אחר הקריירה הדינמית של קונור מקגרגור, שחבטותיו האכזריות והדיבור המלוכלך והרברבני שלו הפכו אותו ללוחם הגדול ביותר שידעה אליפות הלחימה האולטימטיבית. ב-17.5.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: